LittleBigPlanet 3 má datum vydání, vyjde na PS4 i PS3

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
Komentáře (14)
Tak to je paráda. V koutku duše jsem doufal, že LBP výjde i na PS3. Né ani tak kvůli mě, ale spíš kvůli mé drahé :-) I když já si taky občas zahrál, když mě k tomu pustila :-) Já určitě pořídím!!!
dobrá zpráva , mladá se zas bude mit do čeho zažrat
ja jsem velmi rada ze bude i na ps3, nemam ted zadny duvod kupovat ps4, jo, ps3 jede, uz se nemuzu dockat az zase budu ty sacky prevlikat xD
dejw602- protoze byz ps3 verze to mohlo vypadat o dost lip.
Určitě pořídim, hrál jsem jak jedničku tak dvojku a náramně se u nich bavil :)
Tato zprava o Old a Next verzi je stara od E3 konference Sony.
Mám dost silné obavy, že PS3 verze bude zbytečně brzdit potenciál který nové LBP při oznámení mělo. Takže se takhle asi těžko dočkáme vylepšených fyzikálních simulací, většího teploměru pro stavění a větších levelů. Jediné co by to mohlo ještě vyřešit je, že by levely byly rozdělené podle toho jestli byly vytvořené pro PS3 verzi nebo pro PS4 verzi.
Skvely SACKBOY RULEZ[s7]
[s7]LBP[s7] je dle mého názoru nejlepší plošinovka a už se těším.
SUPER!!!! Těsím se. :)
skoda te ps3 verze,ta uz tamn nemela byt.
těším se beru na PS4 [s14]
Škoda že ne na Vitu [s8]
Tak... toto... je... MEGA PECKAAA!!! :D CHCEM CHCEM CHCEM :D
EDIT: Dufam ze tie kostymi budeme mat aj my :D Ak ne tak aspon nech ich daju na PS Store, ja si ich rad kupim :D