Konzolista.cz

LittleBigPlanet 3 má datum vydání, vyjde na PS4 i PS3

novinkaúterý 29. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: LittleBigPlanet 3 má datum vydání, vyjde na PS4 i PS3
Na E3 byla oznámena plošinovka LittleBigPlanet 3, která udělala radost hlavně fanouškům předchozích dílů. Dnes Sony oznámila, že na pulty obchodů se dostane 18. listopadu letošního roku, a to pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 3. Potvrdily se tak dřívější zvěsti, podle nichž je hra v plánu i pro starší konzoli od Sony. Dnes rovněž bylo oznámeno pro americké hráče, že pokud si hru předobjednají u vybraných obchodů, dostanou DLCčka s bonusovými kostýmy. Na ně se můžete podívat níže v novince. Jestli budou tyto bonusy dostupné i pro evropské hráče, zatím nevíme. Tedy určitě budou později dostupné k nákupu na PlayStation Store.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RacochCZ
RacochCZ #Clan STyl
👍1

Tak to je paráda. V koutku duše jsem doufal, že LBP výjde i na PS3. Né ani tak kvůli mě, ale spíš kvůli mé drahé :-) I když já si taky občas zahrál, když mě k tomu pustila :-) Já určitě pořídím!!!

666bocjan666

dobrá zpráva , mladá se zas bude mit do čeho zažrat

Mirka_cz
Mirka_cz #Hassan
👍1

ja jsem velmi rada ze bude i na ps3, nemam ted zadny duvod kupovat ps4, jo, ps3 jede, uz se nemuzu dockat az zase budu ty sacky prevlikat xD

the_edge
the_edge #dave3345
👍1
👎1

dejw602- protoze byz ps3 verze to mohlo vypadat o dost lip.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Určitě pořídim, hrál jsem jak jedničku tak dvojku a náramně se u nich bavil :)

jiridvorak515

Tato zprava o Old a Next verzi je stara od E3 konference Sony.

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍1
👎1

Mám dost silné obavy, že PS3 verze bude zbytečně brzdit potenciál který nové LBP při oznámení mělo. Takže se takhle asi těžko dočkáme vylepšených fyzikálních simulací, většího teploměru pro stavění a větších levelů. Jediné co by to mohlo ještě vyřešit je, že by levely byly rozdělené podle toho jestli byly vytvořené pro PS3 verzi nebo pro PS4 verzi.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Skvely SACKBOY RULEZ[s7]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

[s7]LBP[s7] je dle mého názoru nejlepší plošinovka a už se těším.

ZET
ZET #ZETROPHIES
👍3

SUPER!!!! Těsím se. :)

the_edge
the_edge #dave3345
👎6
👍3

skoda te ps3 verze,ta uz tamn nemela byt.

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍5

těším se beru na PS4 [s14]

miky20
miky20 #One& only
👍4

Škoda že ne na Vitu [s8]

RagingInsane
👍4

Tak... toto... je... MEGA PECKAAA!!! :D CHCEM CHCEM CHCEM :D

EDIT: Dufam ze tie kostymi budeme mat aj my :D Ak ne tak aspon nech ich daju na PS Store, ja si ich rad kupim :D

Související články

Nejčtenější články