Left Alive je third-person akce zasazená do světa Front MissionnovinkaSquare Enix
ps4

Left Alive je third-person akce zasazená do světa Front Mission

Martin Šmíd
Včera Square Enix oznámil akční hru Left Alive, která vyjde v příštím roce pro PlayStation 4 a PC. Dnes jsme se díky japonským magazínům dozvěděli první podrobnosti. Left Alive je third-person survival akce se stealth prvky, která se bude odehrávat na řadě rozmanitých míst. Je zasazená do světa série Front Mission, přesněji mezi hry Front Mission 5 a Front Mission Evolved. Hra má mít hned tři hlavní hrdiny, které bylo možné vidět na první artworku, přičemž během hraní má být možné mluvit s různými NPC postavami. Pro ně budete moci plnit různé úkoly, přičemž v závislosti na svých volbách budete moci vyvolat určité pozdější změny v příběhu. Konec má mít hra ale pouze jeden. Left Alive je pak dle vývojářů čistě singleplayerovou hrou, online část není zatím v plánu.

ZdrojTisková zpráva

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Galerie

20 obrázků

Hra v článku

Left Alive
ps4Left Alive

Střílečka

Redakce
Vývojář
Square Enix
Vydavatel
Square Enix
Vydání
5. března 2019

Komentáře (8)

  • xboy cz
    xboy czX® / S®

    Jj pravdu máš :) přece jen už je to X let co jsem to hrál naposled :) ale na ebay se dají originály sehnat od 500 což by možná stalo to za to zase koupit a zahrát :)

  • Lucius
    LuciusPan Masu

    xboy cz : Nechci prudit, ale 4ka byla na PS2kach. Jestli jsi nahodou nemyslel spis legendarninejlepsidilserie Front Mission 3. Ale za remaster trojky se klidne podepisu ! A nebo Front Mission 5 v eng lokalizaci.

  • Belros
    Belros

    to jsem hral jeste na snesu !!! :D

  • MikeCZ
    MikeCZPS5

    ůůůů Front Mission sem stím :)

  • xboy cz
    xboy czX® / S®

    Prosil bych remaster Front Mission 4 ze staré dobré PSone.ty další díly stály za prd a tady nad tím bude vyset otazník pěkně dlouho

  • Lucius
    LuciusPan Masu

    Podle toho, ze to ma byt survival pocitam, ze se bude hrat za ne-pilota a stret s Wanzerama bude vetsinu casu sebevrazda. Ale nejake to rizenicko by taky nebylo na skodu.

  • mevi
    mevi
    3

    Super, singl a zadny blby FPS. Budu sledovat.

  • Starky
    StarkyNaughtyGod
    2

    Snad to brzo uvidime v chodu, kazdopadne me to zaujalo a jsem rad, ze vyvojari a vydavatele PS4 neignoruji.

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.