Launch trailer na Xbox One verzi akce Killing Floor 2
novinka•středa 30. srpna 2017•Martin Šmíd•

Zdroj: TripWire Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (19)
Otresna stracka to je nechápu jak by nekdo za to vubec mohl vyhodit penize zadarmo drahy !
Mňa to baví furt na odreagovanie ideálna strieľačkaS pripojením bol problém asi prvé dva týždne, chcelo by to nové mapy
Mě hra hrozně bavila a v partě? Skvělá zábava! Nebude další díl?
Matchmaking je tam peklo,ale hrali jsme snad pokazdy v 5-6 lidech a pripojovali se celkem bez problemu
Zkoušel jsem s bráchou když to bylo v plusku. Ani nešlo pozvat do party, až po několika vypnutí a nekonečného mačkání na invite se podařilo. Potom nešlo ani spustit hru když jsme byli jen my 2 ve skupině a žádnou další to nenašlo tak jsme to smazali.
Hosi asi podle gusta kazdej,ale me to bavilo a vic nez dost. V coopu super parba
Katka: to si delas srandu, ze je matchmaking "suprovej". Pak kdo tu siri famy :)
Strasnej odpadak bezduchy strileni a ty dalsi veci nuda
tak dulezite je ze se ti to libi ja to mam na PC a tom mi to jako zabava teda neprijde a rozhodne nechapu cenovku
Původní cena na PS Store byla 1199 Kč a tahle cena je tam i dneska. Za +/- 500 Kč to bývá občas ve slevách. Takže tady nešiřte zase fámy, odborníci. Nechápu proč zas lidi co to nehráli, vykládají o nefunkčním matchmakingu atd., naopak, tahle hra má matchmaking suprovej. Blbohlav 34 - to už můžeš Killing Floor srovnávat rovnou s Knackem, DoomVFR je žánrově asi tak stejně blízko.Jinak hoši doporučte mi prosím nějakou jinou kooperativní PvE střílečku - zombárnu, na PS4. Killing Floor 2 jsem už maximálně užila a oplatinovala, takže bych ráda zkusila zas něco podobnýho a lepšího tedy . Dead Aliance ... možná, ale to vyšlo dneska, nebo včera ...
Právě že to tam mám a je to nehratelný. Ale já to dostal v plusu nemusím za to platit 12set :)
Ten nový doom vypadá proti tíhle odporní šračce, jak mistrovské dílo
Tohle mame ma pc 3000 let
fenix ale ty uz ji na ps4 mas
kooperativní hra s nefunkčním matchmakingem :) za 12set. To at si klidně na xboxu nechají :D
hlavne ze na pc to je v mesicnim humble bundle a tady za to chteji ranec ,doufam ze to nikdo neporidi
Stojí to víc než původně na ps4. Ti vývojáři si docela věří komedianti.
unholyu tak to s tebou uplne souhlasim.1200 je prehnane moc.bylo to v plusku zdarma a jinak to stalo 500.zkusil jsem to a smazal,protoze me to vubec nebavilo.
ta cena je usmevna ocekavam brzke pridani do goldu stejne jako maji kolegove z ps plus ta hra je totalni beeecko