Launch trailer na Killing Floor 2
novinka•pátek 18. listopadu 2016•Martin Šmíd•

Zdroj: TripWire Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
Já si myslím, že za měsíc už to bude ve slevách, protože moc lidí to kupovat day one nebude, právě kvůli ceně.
Palec hore za komentář susty7
Líbí se mi jak si vyjmenoval hry které jsou ve většině v early access verzi a jsou totálně zabugované :D :D
Hezké čtení,jsem rád že jsem to včas ukončil :D
arma tactics je uplne neco jinyho,je videt ze o tom nic nevis,tak to ukoncime v miru serie arma jsem myslel arma2 a arma3 coz jsou strilecky z prvni i treti osoby v otevrenym svete (chernarus mapa z army2 ma rozlohu 225 km2,coz je hodne velky piskoviste),diky modum je z toho treba i klon dayz,zavody,druha svetova,.....spousta tech her co jsem prvne vypsal kdyby vysla na konzole od sony,tak je beres vsema deseti ale ze to pouze pc tak to stoji za nic,podle tebe.to proste neni pravda,dobra hra je dobra hra bez ohledu na platformu.nutit ti to uz nebudu protoze ty si zijes ve svym modrym svete.celou tuhle dementni debatu odstartovala tvoje ovce hermafrodit a to ze jsem musel do prace a neodpustil si reagovat takze si za to muzu sam ale pis normalne prosim te
PS:mas pravdu,cist vazne neumim a psat taky ne,jako prase pisu
Prehistorik
Na pc už to máme dávno.
dalsi neadertalec
PC je dobré na Konzolistu, objednání zboží, Linux, Libreoffice a solitaire. Jedimfp: Tak dobře a na Prehistorik :) link
stepo: ty vazne zijes v praveku,pc neni jenom strategie - escape from tarkov,arma serie,star citizen,Dayz,miscreated,heroes & generals,dreadnough,space enginers,lawbreakers,P.A.M.E.L.A.,playerunknown's battlegrounds,.............na steamu najdes tuny zajimavych her,navic vetsina her rozsiruje komunita mody coz se hodne pocita (treba z army to dela X ruznych her) a ty nemas xbox takze si muzes pripocitat i hry z xboxu co jdou hrat na pc WAKE UP !!!
Ano hraju i na PC kde jsou hry které na konzoli nenajdu a naopak. Nemám problém dát plnou cenu za novinku,ale tady někdo trochu přestřelil a stojím si za tím. A bohužel ten killing floor není až taková pecka abych za to dal 11 kil. Tím to ukončím.
Ja teda zkousel tu betu a podle me to zabavny vubec neni...nejak me to nechytlo a to ani vizualne...ja do toho nejdu.
Nejsem ovce co jim dá 2x tolik jen proto že je to na konzoli.
Nebude vychazet na disku?
Původně jsem přemýšlel že pořídím na ps4, ale když jsem viděl cenu na ps4 a na pc kde to dnes taky vyšlo za půlku tak se mi chce brečet a kadím jim na to. Po betě jsem byl ochotnej dát max 7 stovek.
Nevypadá to špatně, ale vychází toho teď hodně, takže s koupí počkám pár měsíců a možná to bude i ve slevě:-)