Kooperace na videu z akce Bloodborne
novinka•pondělí 20. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (7)
Kostej: Deamon Souls jsem hral mozna driv nez ty.
Misto toho, aby mi odpovedel, jak tam funguje system pripojovani hracu, tak se mi smejes, ze jsem casual a co ?
To ze me nebavi hra, kde musim danou situaci neustale opakovat do zblnuti, ze me jeste nedela lempla. Nenech se rusit a pokracuj ve sve HC krasojizde.
nooo toto by mohlo byt zaujimave :)
Ano, myslím, že Banankovi chybí šipka, kam má jít, taky cover systém mohl být implementovaný, stejně tak zdraví se neobnovuje. Do háje s takovou hrou.
Bananek omg - hral jsi Demons Souls nebo Dark Soul ? prvni si to zkuste nez tu zacnene psat tyhle teorie ... Fakt uz zacinam byt na ty casualy haklivy ... Grafika ti neprisla pekna ? pfff - boze za co me trestas [s6] Jedna z mala HC her a on chce checpointy omg ... Jinak Bloodborne bude mega tytul na ps4 moc se tesim - hnet po Dragon Age se de na krvavou rubacku ....
Ta atmosfera je super :)
Checkpointy, LOL
btw vi se jakym zpusobem bude fungovat expeni? Bude to jako v souls pres duse o ktere se da prijit, nebo to bude naprimo?
Nepochopil jsem jakým zpusobem to mohu hrat s zivymi hraci, nekdy se tam obevil zivy hrac a nekdy zase ne, vysvetli mi to nekdo ?
Jinak alpha trpi poklesy fps, nekdy neprehledne cukava kamera a grafika mi skvela neprisla. K bossovi na most jsem se dostal pouze jednou s dalsimi zivymi hraci, ale tam jsem zarval. Obtiznost bych zkousnul, ale ocenil bych nejake checpointy.