Konzolista.cz

Jonathan Blow podal update o hře The Witness + nové obrázky

novinkastředa 14. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Jonathan Blow podal update o hře The Witness + nové obrázky
The Witness je jednou z nejočekávanějších indie her tohoto roku, která vyjde na konzoli PlayStation 4. Jonathan Blow dnes na oficiálním PlayStation blogu podal update, jak to jde s vývojem. Podle jeho slov jsou nyní dokončeny práce na hlavní lince, hra jde dohrát, ale pořád pracují na spoustě vedlejších aktivit, které jsou důležitou částí. Dodal rovněž, že hra má spoustu rozmanitých míst s vlastními texturami, přičemž ke každému přistupují se stejnou péčí. Každá část by tak měla vypadat nádherně. Cílem vývojářů je, aby The Witness běžel v rozlišení 1080p a 60fps. V současnosti hra v této konfiguraci běží po většinu času, ale jsou ještě místa, která nejsou plně optimalizovány. Jonathan Blow na závěr ještě doplnil, kolik hra v současnosti zabírá – Mapy textur (1196 souborů – 446 MB), objekty (4588 souborů – 507 MB), zvuk (4588 souborů – 1.2GB), animace (197 souborů – 0.6 MB), nasvícení (17.916 souborů – 453 MB) – Celkově 2.7 GB. Na kartě se můžete podívat hned na devět nových obrázků - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=the-witness-4730&game4730-show=2 . Líbí?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

HonZyczech: to je dobře, aspoň zůstane víc pro ostatní[s6]

mevi
👍1

must-have

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Já vím, že vás to nezajímá a právě proto vám to řeknu, to pivo bylo mňamkózní[s6]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Full a 60 [s7]....no nic [s6] aleluja,nova znacka na pleja [s7]

426kahemi
👍1

Nádherné! :)

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍1
👎1

působí to na mě jako journey před vydáním.. velká neznámá, pouze líbivá grafika tak trochu jinak a pak velký překvapení.. určitě vyzkouším

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍2

Osobně se těším na zaklinače 3.

miky20
miky20 #One& only
👍3

Tyhle indiány ano. Krása. Ještě Rimme.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

Osobně se nejvíc těším, že mám za 50 minut padla a pak si dám pivo[s6]

valis1
valis1 #klobáska
👍7

Osobně se těším nejvíce na RIME [s14]

Starky
Starky #NaughtyGod
👍6

Osobne se na tohle tesim vic nez na leckerou AAA hru, vypada to moc pekne.

Související články

Nejčtenější články