Jen 20 hráčů na PAX a 40 na TGS dohrálo demo Bloodborne

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (11)
Offtopic: Když už jsme u Dark Souls, tak to je kopírka Blade of Darkness, která je podle mě dodnes nepřekonaná. Kdo hrál, dá mi za pravdu.
Moc hardcore zlatej dark souls 1 ten jsem dohral tohle je moc temne i na me ja si pockam na Lord of Fallen na PS4 .Nejsem ps3 fanboy ani xbot jsem konzolista .Mel jsem xbox 360 a ted mam Ps4ku.Jsem tu novy a nejsem proti nikomu zaujaty ,,,,o.k,
dost lidí si bude hlavně zvykat na novou hratelnost bez štítů když se takhle dosud hráli všechny 3 hry (alespoň většina je tak hráli) ... takže hra bude vyžadovat větší svižnost, preciznost a timing...
Blbost ? Hrál jsi nějaký díl že série Souls ? A jestli tady začne někdo porovnávat Souls s Witcherem atd tak tu nemá co dělat :D
A nebude to tím, že je ta hra vlastně blbost ??
Někdo to napsat musel.
El_Scorpio: Přesně, mě by taky nenapadlo dohrávat celý demo, když za mnou čekaj lidi :) záleží jak je dlouhé no.
To zas bude ovladacu v prd... :)
Ted je otázka kolika lidem stálo za to to demo dohrát.
U tohodle hardcore klenotu se ukážou schopnosti nás všech,jestli dokážeme vůbec tuhle hru dohrát do konce.
Skor by som povedal, ze malokto mal ciel cele demo aj dohrat. Skor si chceli na par minut len vyskusat o com ta hra je, ako sa ovlada a pod. a dalej neblokovat stojan s tym, ze hodinu sa hraju 1 demo.
nechapu tohle ladeni obtiznosti aby se to libilo hardore hracum a i novackum,proc proste neudelaji rovnou 2 obtiznosti?