Konzolista.cz

Iron Banner se do Destiny vrátí 16. prosince

novinkapátek 5. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Iron Banner se do Destiny vrátí 16. prosince
Vývojáři z Bungie se v těchto dnech nepřipravují jen na spuštění velkého datadisku The Dark Below pro Destiny, ale také na nový Iron Banner, který bude startovat 16. prosince. Docela brzy po posledním, ale hráče bude určitě zajímat to, že Lord Saladin bude nabízet nově věci pro dostání se na 31 level. Toho budou moci dosáhnout i hráči, kteří nebudou vlastnit datadisk The Dark Below. Jinak ve věži je už dostupný Xur, který nabízí znovu třeba Plan C, ale i další věci - http://www.destinydb.com/news/posts/92-xur-agent-of-the-nine-has-arrived-12-5-12-7 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jovidash

meidevil: To je pěkné, že tam dali Portal gun, to se mi ani nechce věřit:-) Dík za link

meidevil
meidevil #MrJelly77

Kachlo, už ti padla tahle exotika? link [s12][s6]

Související články

Nejčtenější články