inFamous: Second Son - frame rate test
novinka•sobota 22. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (17)
eeeee: Vždyť to ve hře je jen párkrát,kvůli tomu hru nevydávat. Nebo by se taky mohli na patch vys..t úplně a taky by se nic nestalo. Když to chtějí vylepšit,ať to vylepší a ty to nemusíš vůbec registrovat.... MMJ,tahle hra u mě platinou končit nebude,nevidím důvod,proč ji za čas neprojet ještě jednou znovu.
Raziel: vzdycky je to sw zalezitost. Kdyz na tom pracuji, tak at to nevydavaji. I kdyby to nahodou nekdy opravili, tak vetsina lidi to uz bude mit odehrane.
eeee přesně
Meli dat radsi nizsi rozliseni nebo mene narocnou grafiku, aby to bezelo plynule. Poklesy framerate pod 30 fps jsou ostuda a spatny vysledek.
Presne tak no, pri Neon specialce se to obcas lagne. Jinak z vizualni stranky jsem unesenej [s6] Pecka
pokles a to docela velkej se mi stal jen jednou když na mě šlo opravdu ale opravdu hodně enemy a já použil Neon Ultimátku tak sem to měl chvilku sekaný ale jinak dobrota :)
Je to nadhera [s7] Superschopnosti ve hrach nikdy nebyly zabavnejsi a originalnejsi [s7] ale k te plynulosti obcas zahlednu poklesy,samozrejme nic hrozneho ale nemusely byt vubec :) ale i tak co s infamous dokazali je neuveritelne vzheldem k tomu ze to je open world, bez nahravacek a vlastne bez instalace ktera zabere pred 24 GB a to jsme na zacatku zivota ps4 :) jsem unesen opravdu prvni pravoplatna nextgen hra!
Pořád to je začátek generace. Kdo ví, jak budou vypadat hry pod taktovkou Naughty Dogs, kteří jsou mistři v optimalizaci :)
30FPS by tu malo byť samozrejmosťou, to že to skôr stúpa ako klesá je len a len dobre...
hudlaz: běž si přilepit ksicht k pc monitoru a nepruď tvl.
30 fps muhehe tomu se řika next gen [s6][s6][s6][s6]
Troy Baker mi zni o dost lip v Tlou nez tady
Martine za tebe infamous 10/10?
Fajn zpráva já čekal framerate menší, mitsu na revoluci si budeme muset počkat, aspoň do příchodu zaklínače a the division. Sakra já tu spčtyřku miluju, nemůžu se naní vynadívat. Krásnej hw ať už je více her sakriš. [s6]
To je fajn :)
Nevím co je na 30-40 FPS za velmi dobrý výsledek vzhledem k tomu, že většina lidí čekala od nextgen konzolí 1080p při 60 FPS
Vyzerá to krásne ,jednoznačne najkrajšia hra na next konzoly