Konzolista.cz

I FIFA 15 nabídne na konzolích Xbox legendy v režimu FIFA Ultimate Team

novinkastředa 18. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: I FIFA 15 nabídne na konzolích Xbox legendy v režimu FIFA Ultimate Team
Pokud jste si koupili v minulém roce na konzole Xbox One a Xbox 360 fotbalovou hru FIFA 14, dostali jste jako bonus Legendy do režimu FIFA Ultimate Team. Tento exkluzivní bonus bude součástí i nového ročníku FIFA 15, který se dostane na pulty obchodů letos koncem září, jak dnes odhalil box art. Microsoft si tedy znovu zaplatil tento zajímavý bonus. Hra by se jinak na ostatních platformách lišit neměla, a jak nám vývojáři slíbili během E3, nový ročník přinese spoustu novinek a změn k lepšímu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

miREC66 : Snažím se být rozumný[s6] Takhle jsem to nikdy nesledoval zda tu nejvíce hetuje vlástníku PS či Xboxářů, ale ono je to tak stejně oboustraně..

Je ale pravda, že někteří to fakt přehánějí[s15]

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👍1

som podráždený jedine z tohto systému ktorý tu funguje...tunings vyzerá na rozumného človeka ale je tu plno čurákov ktorí radi pchajú nos tak kde nemajú, od každej platformy sú takí ale najviac ich tu je z PS keďže je tu aj najviac vlastníkov Playstation...môžte si dávať zamračených smejov koľko chcete ale je to tak

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Já proti strýčkovi Billovi nic nemám, náhodou je to frajer[s14], takže nevím proč bych to tak nemohl napsat.

Navíc o tom by jsme si mohli povídat, kdo si honí chodit ego do novinek ohledně her na PS4 jako u Uncharted 4, TLOU atd...[s14] Nemyslím tím zrovna tebe, ale určitý experti tam chodí rádi blít kraviny...

sisaCZE
sisaCZE #Ups...
👍2
👎1

Tady je nekdo podrazdenej :D

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👎2
👍1

zaujíma vás to zrazu...ale keď je niečo exkluzívne pre ps konzoly tak vás to nezaujíma, hlavné je že to máte, táto ps fanboy zóna ma už prestáva pomaly baviť, malo by sa to tu premenovať, žiaden konzolista okrem pskára tu nie je výtaný

tak neviem ako to nazvať keď napíšeš koľko strýko Bill vyhodil prachov a ešte tam dáš smeja...napíš to normálne keď ta to naozaj zaujíma a nie ako tí čo si chodia honiť ego a zabávať sa na iných majiteľoch konzol

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Hm...jaký flame? Nechápu co je na tom divnýho, že to člověka zajímá. At jsou ty DLC kraviny či ne, tak mě ta cena jen pro srandu zajímá.

Stinky Johnny jj přesně tak, člověk pod XO článek napíše a hned je zle...[s13]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3
👎1

miREC666: Ty máš menopauzu, že si tak nervózní, nebo co, jako já bych taky rád věděl na kolik to příjde, to přece není nic, proti ničemu. Vám člověk pod článek o XO, napíše ahoj a vy to hned berete jako útok.

bf333
bf333 #Ravens
👍3

Jaky flame zase,me by to taky zajimalo na kolik podobne p*coviny Sony,MS prijdou.

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👎3

tunings tak to ťa zaujímať nemusí koľko ich to stálo...a Sony myslíš ako sa dopracuje k exluzívnym dlc pre AC a pod.? zaplatí si to...tak nezakladaj zbytočný flame [s15]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Kanive: Proč? Jen by mě to docela zajímalo nakolik takovéhle věci jako bonusy jak MS, tak SONY přijdou. Samozřejmě je tohle pro MS dobře, protože má hodně co dělat, aby se vyrovnal konkurenci[s16]

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1
👎1

to tě zajimaj pěkný číčoviny teda

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍4
👎2

To by mě zajímalo jak moc hluboko strýček Bill šáhl do kapsy[s6]

Související články

Nejčtenější články