I FIFA 15 nabídne na konzolích Xbox legendy v režimu FIFA Ultimate Team

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (12)
miREC66 : Snažím se být rozumný[s6] Takhle jsem to nikdy nesledoval zda tu nejvíce hetuje vlástníku PS či Xboxářů, ale ono je to tak stejně oboustraně..
Je ale pravda, že někteří to fakt přehánějí[s15]
som podráždený jedine z tohto systému ktorý tu funguje...tunings vyzerá na rozumného človeka ale je tu plno čurákov ktorí radi pchajú nos tak kde nemajú, od každej platformy sú takí ale najviac ich tu je z PS keďže je tu aj najviac vlastníkov Playstation...môžte si dávať zamračených smejov koľko chcete ale je to tak
Já proti strýčkovi Billovi nic nemám, náhodou je to frajer[s14], takže nevím proč bych to tak nemohl napsat.
Navíc o tom by jsme si mohli povídat, kdo si honí chodit ego do novinek ohledně her na PS4 jako u Uncharted 4, TLOU atd...[s14] Nemyslím tím zrovna tebe, ale určitý experti tam chodí rádi blít kraviny...
Tady je nekdo podrazdenej :D
zaujíma vás to zrazu...ale keď je niečo exkluzívne pre ps konzoly tak vás to nezaujíma, hlavné je že to máte, táto ps fanboy zóna ma už prestáva pomaly baviť, malo by sa to tu premenovať, žiaden konzolista okrem pskára tu nie je výtaný
tak neviem ako to nazvať keď napíšeš koľko strýko Bill vyhodil prachov a ešte tam dáš smeja...napíš to normálne keď ta to naozaj zaujíma a nie ako tí čo si chodia honiť ego a zabávať sa na iných majiteľoch konzol
Hm...jaký flame? Nechápu co je na tom divnýho, že to člověka zajímá. At jsou ty DLC kraviny či ne, tak mě ta cena jen pro srandu zajímá.
Stinky Johnny jj přesně tak, člověk pod XO článek napíše a hned je zle...[s13]
miREC666: Ty máš menopauzu, že si tak nervózní, nebo co, jako já bych taky rád věděl na kolik to příjde, to přece není nic, proti ničemu. Vám člověk pod článek o XO, napíše ahoj a vy to hned berete jako útok.
Jaky flame zase,me by to taky zajimalo na kolik podobne p*coviny Sony,MS prijdou.
tunings tak to ťa zaujímať nemusí koľko ich to stálo...a Sony myslíš ako sa dopracuje k exluzívnym dlc pre AC a pod.? zaplatí si to...tak nezakladaj zbytočný flame [s15]
Kanive: Proč? Jen by mě to docela zajímalo nakolik takovéhle věci jako bonusy jak MS, tak SONY přijdou. Samozřejmě je tohle pro MS dobře, protože má hodně co dělat, aby se vyrovnal konkurenci[s16]
to tě zajimaj pěkný číčoviny teda
To by mě zajímalo jak moc hluboko strýček Bill šáhl do kapsy[s6]