Hry v PS Plus Instant Game Collection na prosinec - Batman, Mortal Kombat, Limbo a další

novinka  26
Martin Šmíd, 3. 12. 2012 14:30
Sony každý měsíc uvolňuje pro Playstation Plus předplatitele několik zajímavých her zdarma, nyní v prosinci tomu nebude jinak. Jak Sony oznámila, těšit se můžete hlavně na jednu z nejlepších akčních her Batman: Arkham City. „Batman: Arkham City staví na intenzitě a atmosféře předchozího titulu Batman: Arkham Asylum a posílá hráče do města Arkham City, nového, maximálně bezpečného „útočiště“ pro všechny ničemy, gangstery a šílené kriminálníky z města Gotham City. Strhující pokračování je zasazeno za opevněné zdi rozlehlého území v srdci města Gotham City a přináší zcela nový příběh, ve kterém naleznete všechny klasické postavy i vraždící monstra ze světa Batmana a také množství nových funkcí, které zvyšují požitek ze hry a zajistí dokonalý zážitek v roli Temného rytíře,“ píše Sony ve své tiskové zprávě. Pokud se chcete dozvědět, jaké další hry můžete v prosinci na Playstation Plus čekat, stačí se podívat níže.

Mezi další tituly PS3, které budou pro předplatitele služby PS Plus dostupné od 5. prosince, patří střílečka z pohledu třetí osoby s názvem Vanquish od vývojářů Platinum Games a vydavatelství SEGA a pozitivně hodnocená plošinovka s logickými hádankami s názvem LIMBO. Pro předplatitele, kteří již měli možnost vyzkoušet si jedinečné střílečky z pohledu první osoby s názvem Bulletstorm a Resident Evil 5 Gold Edition, jsou tyto tituly stále dostupné jako součást kolekce PS Plus Instant Game Collection.

Jelikož je služba PS Plus již dostupná i pro majitele herní konzole PS Vita, je pro fanoušky hraní her za pochodu k dispozici množství skvělých titulů. Od 19. prosince budou mít předplatitelé přístup k titulu Mortal Kombat, který nabízí brutální souboje, obrovské množství postav a krvavá zakončení, která jsou fanouškům této série určitě dobře známá. Hru vytvořila společnost NetherRealm Studios a kritici se shodli, že zažila skvělý návrat jako jedna z nejlepších bojových her posledních let. V prosinci přijde na trh i titul Knytt Underground, pokračování velmi populárních her Knytt a Knytt Stories od společnosti Ripstone Games.

Zdroj: Tisková zpráva, Sony Czech

Komentáře