Hra Tom Clancy's XDefiant mění název, už v něm nebude mít jméno oblíbeného spisovatele
novinka•středa 16. března 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
Nové logo

REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama

Nové logo
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (13)
@N0isy: Tak jako Division bylo poslední značka co se trošku inspirovala Tom Clancy jinak potom už to bylo využívaní stejně jako AC bez čepele a kapuce
Moc dobře, protože Clancy se otáčel v hrobě když to oznámili pod jeho jménem.
Tak jsem myslel ,že změní ten perverzní název a oni si jej nechali a smázli Toma.🤣 Nakonec je to vlastně dobře.👍
OMG keď počujem free to play tak sa mi nožík rybka otvára čo tak vrátiť sa napríklad k Rayman legeends urobiť kvalitné pokračovanie a predať za 3 týždne 13 mega kópií
Raději bych viděl The Division 3 než toto.
Já jsem byl AC hardcore fanoušek. Nejradši jsem měl Brotherhood a Unity. I ten Londýn se dal (i když do dneška nepochopím, že se v žádné recenzi neobjevilo, že při jízdě kočárem ve městě se to trhalo tak, že to nešlo hrát). Origins jsem zvládnul, byla to změna, ale příběh dával smysl. Odyssey jsem dával ze setrvačnosti, a protože mám rád Spartu, příběh už smysl neměl, postavy nezapamatovatelné, navíc jsem se asi rozhodoval nějak divně, protože můj konce nedával moc smysl. A tím jsem s ubisoftem skončil Měli mě, ztratili mě.
@czDante92: napadlo mě to. Je to Ubi, proč se snažit
@Darren Wreck: u článku o Ubisoftu stejná úrověň kontroly chyb jako má Ubisoft u svých her, jak poetické :D
Ubisoft som mal rád ...mal....mal...mal...
V první větě "ori níž se nechali..." je asi chyba a Ghost Reckon myslím taky sorry, jen pro pořádek
Ke článku nevím co bych, s Ubi jsem skončil
Mohl by je někdo odkoupit a vypráskat vedení, to co Ubi posledních pár let předvádí je hrůza. I Fil by byl lepší než ti žabožrouti co to tam mají na starosti teďka :D
Asi chce Ubisoft víc vydělat.
No dobrý celkem, ale "hře" to už nepomůže. 😂