Konzolista.cz

Hra Sea of Thieves bude plně využívat gamepad DualSense

novinkapátek 8. března 2024Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Hra Sea of Thieves bude plně využívat gamepad DualSense
Vývojáři ze studia Rare jsou nadšení z toho, že mohou připravit PlayStation 5 verzi své úspěšné pirátské hry Sea of Thieves a oslovit s ní tak zcela nové hráče. Nyní poskytl magazínu Gamespot rozhovor kreativní ředitel hry Mike Chapman, během něhož zmínil, že budou naplno využívat možnosti gamepadu DualSense. Hlavně haptickou zpětnou vazbu, ale dojde i na adaptivní spouště. Bohužel nezmínil přesnější podrobnosti, ale ty se určitě dozvíme v následujících týdnech. Hra Sea of Thieves vyjde pro konzoli PlayStation 5 koncem dubna, přičemž bude od prvního dne podporovat cross-play. Hráči na všech platformách tedy budou moci hrát společně, což je určitě super.
YouTube video: YouTube video player


Zdroj: TZ
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Zavorka
Zavorka #FckFanboys
😁1

@💙Sturmbannführer soky💙: 69% Meta když už a před mnoha lety, dnes minimálně 85%. :) Pro milovníky coop a pirátkých her nutnost. Ať si nějaký soky piští jak chce.

Prekrvené ramienka 💙
😁1

@Pan Nestranný: litrik do ms urcite ne, min 30% jde Sonynce prostacku 😀 Ale mas pravdu 5/10 odpadek nepodporim 🫤

esoLister
esoLister #legendMKII

@Pan Nestranný: hele, ten zaprskaný noťas kafem mi umyješ🤣

Pan Nestranný
Pan Nestranný #GeForce Now ❤️
😁2

@💙Sturmbannführer soky💙: Ale to si budeš muset odtrhnout litřík od huby ze svého duchodku a poslat je do chřtánu nenažraného Microsoftu. A to jak všichni víme se nikdy nestane. 😁

Prekrvené ramienka 💙
😁2

Az nastoupim na zabugovanou lodicku tak udelam z xbot piratke helldivers 😀

Tex Calder
Tex Calder #Monštrum
😁1

Trošku nesouhlasím. Nejlepší verze hry, když tě fakt baví, je ta, kterou hraješ od začátku. A že mě SoT opravdu bavil už od bety. Pak se těšíš na každý ohlášený update, sleduješ na ně každou upoutávku, vyhlížíš datum a pak si tu změnu užiješ day one. To je ten pravý zážitek z live service hry. Takže je sice fajn, že se na vás nahrne veškerý už vydaný obsah, a přeju vám, ať vás hra baví, ale nezažijete bohužel ten postupný progres. To by mi osobně vadilo.

snoopy
snoopy #PS3/XsX
😁2
🤮1

Loď se potápí, tak se snaží vyždímat hráče z jiné platformy 😆 Ti brzo poznají, jak je ta hra zabugovaná,začítovaná a toxicka. Sezóna 11 je xtrémně zabugovaná,nepomohla ani Xtá údržba 😡

Starky
Starky #NaughtyGod
😁2

Tak je urcite dobre, ze se o PS verzi pekne staraj. Xbox a PC day one uz nestaci, Playstation a Nintendo je cesta, to uz Phil chape. :-D

Acemax67
Acemax67 #VYDIS
😁8
🤦1

@ΛNĐ3RLΛ: Je to paradox, jak ty nejlepší verze jsou vždy až ty, které vyjdou později na jiné platformy. Třeba Piráti na Psku, nebo Sony exklusivity na PC😉

꧁༒♛Makléř♛༒꧂
😁4
👍1
❤️1

Prosim? Ta nejlepsi verze je celou dobu na xboxu v gp 🙂

Ale jen platte😀

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。
👍5
😁4
❤️1

Takže nejlepší verze na zahrání bude opět ta na PS5. Po všech těch opravách, sezónách a za sníženou cenu, no neberte to. :)

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
😁8
🤮1
🤦1
👍1
❤️1

Jejich nadšení z PS5 se nedivím, když konečně budou moct i něco prodat. 👍

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články