Hra Marvel’s Spider-Man 2 nebude obsahovat kooperaci, jde o singleplayerové epické dobrodružství
novinka•úterý 23. května 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (25)
@ΛNĐ3RLΛ: to budou horrovové prvky asi jako ty s Džusem v Ratchetovi 😁.
Prej bude mít druhý Spíďa hororové prvky. To by byl masakr! 💙
Zamereni ciste na singl je pouze dobre. Kdyz Insomniac neco vylozene nedodrbe, tak ma Sony jistej megatrhak.
@ArgE: Souhlasím s tím, že dobrý coop by tu hru mohl posunout dál, ale bylo by pekelně náročný všechno dobře vyvážit. Všechny prvky kooperace by přidaly hromadu assetů, tisíce člověkohodin pro vývojáře a pokud chce drtivá většina fandů hlavně single, tak by to bylo vlastně plýtvání a finančně by se jim to nevrátilo. Nové hráče by to totiž asi těžko přitáhlo.
To je tragéd ty vole 😆🙈
@RedTummyBirdie: v poslední době se o tom co-opu do spidermana hodně mluvilo všude, takže nemelu nic :D
@morfi: kolik předchozích díků spider-mana mělo prosím tě coop? Nějak jsem to nezvládnul spočítat.
@morfi: co to meleš. Kult Halo byl na coopu defakto založen.
Spiderman byl normální singleplayer
to bylo (převážně modrého) povyku když nebyl co-op v halo... tady je absence samozřejmě zcela v pořádku :D
Na spider-Mana 2 se těším. Příběh, pohyb po městě, boj, ale vedlejší úkoly/aktivity by to chtělo poladit.
Co se týče Zeldy a prázdného světa. Ty jo na každém rohu tam něco je. Jen 20 hodin mi trvalo se dostat do Rito village. Pořád mě něco odvádělo od hlavního úkolu. No A ten hlavní quest tam je lahoda.
Nee žadny Co-op, tohle má být čistě single zaležitost takže dobré rozhodnutí Imsoniac ❤️
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Insomniac je nadane a velmi kvalitni studio , nemam pochyb o tom ze hra bude kvalitni a dobre zpracovana 👍
Svět je překvapivě prazdne misto. Zelda i Elden Ring maji ale mista, ktera si clovek zapamatuje. U Pavouka jsem tenhle pocit nikdy nemel. To i Division s NY pracovala líp.
@Goldsmit: spise naražim na zajimave aktivity a zabavu z explorace.
@Forza Juve: o tomhle 😄 link
@Tomkalhotka: Srovnávat ulice New Yorku s prázdným světem Zeldy nebo Elden Ringu není zrovna dobrý příklad
@Tomkalhotka: vsak zelda ma uplne prazdny svet o cem to mluvis
To bude absolutní atomovka ❤❤❤, Jednička byla pro mě nejlepší hra na PS4, Morales byl taky v topu. Day1 ❤❤❤❤❤❤
Dikybohu, hlavne nevymyslet kraviny.
Coop většinou omezuje při tvorbě herního designu a kazí hru. Rozhodně správné rozhodnutí.
Ja se obavam , že pavouk 2 bude zase mit tak generickej svet jako byl v prvnim dile . Treba prekvapi a bude to propracovanejsi jako v elden ringu nebo zelde , ale pochybuji . Svet pavouka se nechytal ani na arkham rytire , ten byl z pohledu explorace skvelej
Pre mna dobra sprava,,,
jezisi jen to ne nejakej coop mp sranec
Coop by to akorat cele pokazil