Hra Blood Bowl III vyjde příští rok v únoru

novinka  1
Martin Šmíd, 4. 11. 2022 10:57
Zdá se, že herní vývojáři a vydavatelé se snaží v poslední době své hry narvat do února, který se nám začíná pořádně naplňovat. Nyní bylo oznámeno, že 23. února vyjde hra Blood Bowl III od vývojářů ze studia Cyanide, a to pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S. Verze pro Nintendo Switch vyjde o něco později. Níže v novince si můžete přečíst oficiální popisek ke hře, ale také se podívat na nový trailer, který byl vypuštěn k příležitosti oznámení data vydání.

Oficiální popisek hry

Brutální, šílený, taktický… takový je BLOOD BOWL! Ikonický sport smrti se vrací s novou videohrou plnou fantasy fotbalu, který je věrný nejnovějším pravidlům deskové hry a jejímu novému obsahu. Založte si vlastní tým a pak drťte, likvidujte a podvádějte, dokud se nedostanete až na vrchol... a dokud vaši soupeři neskončí na hřbitově.

Nasaďte si kopačky, připněte si helmu, upravte si nárameníky a hrudní plát... a (nenápadně) si za pásek zastrčte ostrou dýku.

Válka zmizela ze Starého světa, když se obyvatelé rozhodli řešit své neshody hraním posvátného sportu boha Nuffla: Blood Bowl. A přesto není o nic méně krvavý než bojiště, která nahradil. Vraždy, zohavení, podvádění, podplácení, čarodějnictví a dokonce boží zákroky – to vše na hřišti následuje jedno po druhém k potěše všech diváků!

Nelítostní, ale nikoliv bez mozku – ujměte se velení týmu ze 12 dostupných ras, z nichž každá má jedinečné vlastnosti, a zabraňte soupeřům v postupu pomocí pečlivého rozmístění hráčů. Uskakujte nebo nelítostně likvidujte každého, kdo se vám připlete do cesty, a dostaňte se do konečné zóny kvůli rozhodujícímu touchdownu! Ty nejlepší strategie by přirozeně měly být ostřejší, ale... kdo ví? Zuřící troll může sežrat spoluhráče a změnit běh zápasu.

Šéf jste vy – založte si tým, rekrutujte hráče, upravte jejich vzhled, emblémy a zbroje, najímejte roztleskávačky a trenéra a pak se zúčastněte těch nejdivočejších soutěží ve Starém světě. Ale pozor: zranění jsou běžná a je víc než pravděpodobné, že některé vaše hráče odnesou z pole v pytli na mrtvoly, což dokáže definitivně ukončit kdysi slibnou kariéru...

Nový trailer


Zdroj: TZ

Blood Bowl III

ps4xonenswps5xsx
Nacon, Cyanide
Datum vydání hry:
23. 2. 2023
KARTA HRY

Komentáře