House: V Japonsku na PS4 zatím není dostatek velkých her pro japonské hráče

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Steam machine
Komentáře (35)
To ja klidne priznam ze je na Psr4 ho*no a nebejt Killzone MP a Resogunu, tak to ani nezapnu. Cekam kdy konecne vyjde launchovej Driveclub.
No na PS 4 je veľmi málo titulov, som rád, že nie som na ňu odkázaný....
vždycky tady čtu, jak je her hodně a najednou jsou tu v komentářích zmínky o tom, že nic moc ? :D vážně si tu někteří nevidí do huby :D
Honzycek: japonci nejsou rasa, ale narod, takze je to nacionalista neboli nacek jako vysitej.
Jen Chuck Norris dokaže spat a zaroven hrat [s6] tohle je opravdovej HC hrač [s6][s6][s16]
Nejvic me pobavi lidi, co nadrazujou bilou rasu, jako kdyby si mysleli, ze by pri rasove valce mela nejakou sanci - tim chci naznacit, ze bilych beha po svete mene nez si myslite...
K hram, to chce cas, nebo si koupit 3Ds a WiiU (rejp rejp mrk mrk)
Japonci ať si jdou žrát rýži....
Neni tam vubec nic ani pro zapadniho hrace co uz nechce dalsi cod a BF ... nebejt paradniho portu FFRR nikdy bych ps4 nekoupil
Muj nazor je : nekupoval sem minulej rok pri uvedeni konzole,ale budu ted cca behem mesice ci dvou /max.konec podzimu/ a duvody :
1. lunch tituly:Killzone,Knack,Infamous,.. se daji sehnat za slusnej peniz
2. do +ska zacnou podle me ted na podzim sazet tyhle hry
3. hry co vysli crossgen PS3/PS4 si chci zahrat uz v lepsi kondici na PS4
( Wolf,AC4,....)
Takze do vanoc si zahrat tyhle lunchovky + PS3/PS4+ plusovky no a po novym roce se to poradne rozjede....
Kostej-cz: Řeknu ti, ještě že jsem jen obyčejná Sony ovce, to je až nelidský, co musí takový HC hráč vydržet[s6]
Kdyz nejis neni ani stolice [s6][s16]
tullva: a s jídlem a stolicí je to jak?[s6]
Na ps4 je ještě času dost,až dorazí do obchodu bloodborne,zaklinac nebo vavruv skyrim,pak možná koupím ....
soky Jen si dělej srandu z HC hráčů, dojde rumunské pometlo a dá ti mínus jako mě[s6]
danik_CZ: nekňourají, nemají čas, hrají:-)
Stinky: D HC hrac je ten kdo nevypne konzoli ani po epileptickem zachvatu a v klidu hraje dal..
Obama: jaka urazka, vzdal jsem mu poklonu, asi tim chteji naznacit, ze neni nejlepsi, je fakt, ze ne kazdemu se TLOU libi a treba Uncharted 2 me bavil mnhem vic, kdyz si logika dala dovolenou. Za openworld to snad nepovazuje nikdo. Hlavni sdeleni bylo ovsem uplne jine.
FreeGoro: HC hráč je bájná postava z dob, kdy hry ještě byly hry, obtížnost byla tak ukrutná přeukrutná, že to mohli hrát jen ti nejodvážnější a každý kdo dohrál hru na sto procent, se okamžitě přemístil do hráčského nebe, kde ho oblažovaly ty nejkrásnější ženy, jedl jen vybrané pokrmy a pil Francouzský koňak z kýblu.[s6]
Jj vsechno prijde hlavne v rijnu to koupim vetsinu her DriveClub,ACU,mozna DAI a dalsi a to ted v cervenci my vyjde oblibeny TLOU a po novem roce to koupim taky skoro kazdou hru jeste ze si davam penize stranou :)nebudu vedet co hrat prvni :)
to fuckfanboys: ja nevim sem poněkud mladši a začinal jsem hrat CCA v době kdy se na naš trh dostala PS1 každopadně u pičoviny jako mario bych nezabil ani těch 5 minut ... ale když to i po těch 30 letech lidi jako je mjolnir porad bavi tak proc ne že ...
FuckFanboys...treba jo,souhlasim :) Ale jestli se takove barevne plosinovce ,da rikat hc hra nebo spis decka...vizualem ne :) Treba tam ty Ps4 se daj taky nazvat hc hrami....ale vizualem
eeeee : Dík za mínus, čekal jsem ho[s6] Máš fakt blbý názory[s15]
Port DS2 se pry uz dela.
novinka o hovnu ale komenty opět nezklamaly aneb jestli je TLOU tunel nebo ne a jako bonus co to vlatně jsou HC hry?
HC hrac je vlastne kdo ? :) Ten co hraje tezke hry jako mario anebo ten co hraje hry pro dospele...jako Outlast,Yakuza,Killzone?
HonZyczech : Plně s tebou souhlasím, já se snažím vždy dohrát hru na 100%, ale kolikrát s mým časem je to fakt nadlouho. Já osobně jsem spokojený
TLOU tunel? Se musím fakt některým komentům zasmát[s6]
FreeGoro : souhlas... já prodal PS3 a koupil PS4 protože je mi jasné, že jednou prostě příjde den kdy PS3 skončí... a to že teď nejsou hry? Ano nejsou, ALE na podzim LittleBigPlanet3 a příští rok Uncharted 4... to jsou mé "must have" hry
KazisvetCze...pak nevycitej druhym,ze si opet neco dokazuji.Prisli o rozum?Prave ze ho maji :) Vedi,ze Ps4 je ted nejlepsi mozna investice...nejlepsi kvalita mpf her,spoustu ftp her a hlavne do budoucna,kazdym mesicem to jen potvrzuje..a zacina to uz kocem mesice,trhakem The Last of Us.Ps4 se kupuje na dlouhe roky a kazdy vi,ze tahle platforma prinese nejvetsi mnozstvi uzasnych her :)
U mě je PS4 tak nějak pořád v režimu spánku. Auta? zatím žádné, které bych si jinde nezahrál. Bojovky? totéž jako v případě aut. Už aby se to konečně rozjelo. Největší "nářez" jsou pak ty free hry, pro členství plus. Prozatím slabota [s8]
Ja jen vyhlížím PES15 na PS4.Tak malo mi stačí ke štěstí[s9]
eeeee: Ty nesouhlasy máš za urážku na cti The Last Of Us :D