Konzolista.cz

Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer

novinkačtvrtek 3. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Do vydání hororové hry SOMA ještě nějaký ten čas zbývá, pokud půjde vývoj podle plánu, objeví se v příštím roce pro PlayStation 4. Vývojáři z Friction Games už nyní ale vydávají docela dost trailerů, přičemž dnes vůbec poprvé odhalili jedno tajemství, kterým je zasazení. Doposud se moc nevědělo, kde se bude hra odehrávat, spekulovalo se třeba o vesmíru. Nyní už víme, že odehrávat se bude hluboko pod hladinou moře. Většina oceánu je bez slunečného světla a nejedná se pro nás o zrovna ideální místo pro život,“ říkají vývojáři, kteří upozorňují především na tlak, který by člověka rozsekal na kaši. „Aby to nestačilo, jsou tam tvorové jako z jiného světa. Gigantické chobotnice, světélkující ryby a další zvířata, jejichž zuby jsou jen začátkem. Potopením vstoupíte do říše strašidel. Oceán je cizí svět a my cítíme, že jde o ideální místo pro hororovou hru,“ říkají vývojáři.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer
Horor SOMA nás zavede hluboko do oceánu, nový trailer

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Dejw v srpnu vyjde TPS horor The Evil Within.Vypadá to nadějně a těším se na to.Hororu SOMA dám určitě šanci ale hra je ještě daleko.

Waldemard
Waldemard #ManOfFaith
👍2

Hm nějakej temnější Rapture, proč ne..

RobotCZ
👍1

Pro mě to bude výzva. Můj největší strašák ve skříni, nejhorší z představ je to, že se utopím. To je snad ta nejhorší ze smrtí co vůbec je......s kombinací s VR by to mohlo být moc i na mě.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍9

Myslím,že to bude hodně "ošklivé"...Těším se.[s7]

Související články

Nejčtenější články