Hideo Kojima neměl poslední měsíce v Konami přístup ke svému týmu
novinka•sobota 3. prosince 2016•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Generální ředitel CI Games očekává, že už příští rok vyjde hodně her jen digitálně
recenze
Assassin’s Creed: Black Flag Resynced
novinka
Podívejte se na třicet minut dlouhé video z upírského akčního RPG The Blood of Dawnwalker
novinka
Assassin's Creed: Black Flag Resynced dostává vysoká hodnocení
novinka
Microsoft plánuje vydávat více svých her exkluzivně pro konzole Xbox, chce dát hráčům důvod si je koupit
novinka
Jason Schreier tvrdí, že si na The Elder Scrolls VI počkáme minimálně dva nebo tři roky
novinka
Představeny novinky pro předplatné Game Pass na následující dva týdny
novinka
K velkému propouštění došlo i ve studiích id Software a Obidian Entertainment
novinka
Do online předplatného Nintenda míří další čtyři klasické hry
fórum
Playstation 5
Komentáře (13)
Všichni tu pojídáme velmi chutné plody jejich práce, ale pokud nebude člověk totálně ujetej, tak s ním asi nebude jednoduché pracovat.
El_Scorpio má pravdu. Zdvihá te ho tady do nebe, ale nikdo z vás neřeší, a vlastně ani neví o spušťěcím mechanismu toho všeho. Jeho talent mu nikdo nebere, ale mě prostě to jeho chování v něčem nehraje. Byl bych opatrný s jeho obhajobou.....kdo ví, jestli si to spláchnutí do hajzlu od Konami nezaslouží.
Nejvic me stve ze mohl vzniknout bombasticky novy dil Silent Hill ale hodili to do kose,jen kvuli nemu
...del Toro je borec. Fuck Konami.
Súdiť bez vedomostí je tak prízemné... Neviete čo urobil, ale je vám asi jasné že žiadna firma nezačne perzekuovať svojho najlepšieho zamestnanca bez dôvodu. A podľa tohoto tam ten dôvod musel byť PORIADNE veľký. Tak nesúďte, aby ste v budúcnosti neboli za blbcov. Armstrong (cyklista) bol tiež nedotknuteľný hrdina, fenomén a keď sa to prevalilo, všetci na neho pľuli. Čo ak Kodžima nahováral a fotil si 10-ročnú dcéru prezidenta Konami? Vieme čo spravil? Nie. Je v tomto nevinne? Tiež nie.
A teď bych si přál vědět jak by asi vypadal konec MGS5 kdyby toho chlapce takhle sprostě neodtřihli. Asi líp, že ano?!
Ať si říká kdo chce co chce, Kojima je pro mě jako bůh. To co Konami udělalo byl hnus. Přeji mu jenom to nejlepší do budoucna. :)
Kojima se v herním průmyslu neztratí ale koňami půjde ke dnu.
Konami prislo o svuj mozek! Bez Kojimy pujdou dolu...ale tak kdyz to tak chteli,maji to mit!
Prostě ideální pracovní podmínky. Dost hutná atmosféra, ale příčinu se asi nedozvíme.
Ušlo jim několik set milionu dollarů, jelikož ta hra by byla naprosto dokonalá a to nemluvím o nevyčíslitelné hodnotě samotného Hidea.
Když mu předávali to ocenění za ikonu herního průmyslu, tak jsem měl slzy v očích. Je to frajer a legenda. Už se nemůžu dočkat, co všechno do Death Stranding vymyslí a pro mě je to momentálně nejočekávanější hra.
Guillermo reagoval naprosto oprávněně Stačilo hrát MGS V, a vidět v jakým stavu jsou jedny z posledních misí ve hře a člověku to docvakne i bez vyjádření. Doufám, že Konami krachne a budou žebrat na ulici :D
Na závěr jedna vymakaná selfie :D link