Konzolista.cz

Hideo Kojima měl pro francouzský IG magazín potvrdit MGS5

novinkastředa 20. června 2012Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Hideo Kojima měl pro francouzský IG magazín potvrdit MGS5
Poslední číslo francouzského magazínu IG mělo přinést rozhovor s Hideo Kojimou, který se měl rozpovídat o pátém dílů série Metal Gear Solid. Následující informace ale musíme brát opatrně, protože Konami je odmítlo komentovat. Každopádně Hideo Kojima měl v rozhovoru potvrdit, že hra poběží na novém Fox enginu, což ale není zase tak velké překvapení. Navíc v rozhovoru měl naznačit, kdo bude v Metal Gear Solid 5 hlavním hrdinou. „Metal Gear Rising: Revengeance nikdy nebyl Metal Gear Solid. Tohle není hra o našem milovaném Solidu Snakovi, jde o spinoff, který je o něčem jiném. Ještě nejsme hotovi se Solid Snake, ačkoliv jsme ho chtěli na konci Guns of the Patriots zabít,“ řekl Hideo Kojima.
Zdroj: gematsu.com
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
xRay
xRay #Really?

Uz se tesim... K MGS jsem byl cistou nahodou prestaveni az u 4. dilu, ale po dohrani jsem musel dohnat vsechny dily, protoze tak hlubokou hru jsem v zivote jeste nehral.

josemik
👍1

až se mi kolena rozklepaly [s14]

razi
razi #Ps4

Jeste jeden prequel s bigbossem bych zkousnul, na sequel se solidem uz to asi neni... Ale uz to chce novej pribeh, novy postavy, trochu pozmenit i hratelnost. Cas hold nezastavis

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Nejlepší díl, jsou všechny díly serie MGS. [s16] [s16]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

MjollniR: To bych si musel PS4 koupit ihned po vydaní.

CZtwins
👍1

Smejdcz: Sakra chlape, jen jsem si precetl tvuj koment a projela mnou husina! Mas naprostou pravdu!

A jinak podle me je temer jiste, ze dalsi MGS se podiva az na novou generaci konzoli, resp. PS4 (doufam v exkluzivitu) :)

VulcanR
VulcanR #Trogári
👍1

Dufam, ze to bude nieco s BB a nie so SS, toho velmi nemusim. A ked sme pri tych najlepsich/najhorsich MGS, tak u mna MGS3 jednoznacne najlepsi a MGS2 suverenne najslabsi diel.[s6]

solid__snake
solid__snake #HIDEOut
👍1
👎1

Heh, MGS2 je pro mě naprosto s přehledem nejlepší díl série.

IamNotThePlayer

Tipuju to na msx Metal Gear.

mutalisk79cz
mutalisk79cz #B3 RULEZ
👍4

ty vzpomínky.link

solid__snake
solid__snake #HIDEOut
👎2

stillalive: Já to mám naopak. MGS4 mi přijde jako nejhorší díl série, pokud nepočítám fillery jako OPS.

K novince... Solida už mimo prequel nechci. BB, jakkoli ho jako hrdinu nemusím, by měl mít svou natahovanou ságu aspoň dokončenou.

stillalive
👍2

MGS4 patří v mém osobním žebříčku mezi prvních pět nejlepších her, jaké jsem kdy hrál, k němu se řadí i jeho předchůdci, ale čtvrtý díl byl nejvymazlenější a hlavně nejnezapomenutelnější. Patý díl by byl další splněný sen fanouška. Zrovna zítra budu kupovat MGS HD kolekci pro X360.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎3
👍1

[s7][s7][s7][s7]Hideo Kojima[s7][s7][s7][s7] Konečně Konečně jo jo jo jo jo jo už se těším moc a moc. [s16][s16][s16]

dj.cody: MGS5 a ne MGR5.

Smejdcz
👍7

Ještě teď když si vybavím příchod Snakea do Shadow Moses ve čtvrtém díle s hudbou Muranaka - The Best Is Yet To Come, tak mám slzu na krajíčku. Nejlepší herní scéna! [s5]

dj.cody
👍3

Solid Snake je nesmrtelný pokračování Mgr 5 rád bych ho uvítal

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články