novinkaHello Gamesps5nsw2nswxsxps4
Hello Games oznámilo první rozšíření pro No Man’s Sky
Martin Šmíd
Letos v létě vyšla pro konzoli PlayStation 4 a PC hra No Man’s Sky, která bohužel nedokázala naplnit vysoká očekávání a mnozí hráči i díky počátečním technickým chybám byli zklamáni. Vývojáři z Hello Games následně vydali několik opravujících updatů, ale hlavně se odmlčeli. Až dnes se ozvali, co bude dál. „Předchozích devět týdnů náš tým pracoval na vývoji nového bezplatného updatu The Foundation. Nepůjde o náš největší update, ale bude začátkem něčeho nového. Diskuze kolem No Man’s Sky byla po vydání hodně dramatická, rozhodli jsme se ale poslechnout zpětnou vazbu, abychom zlepšili hru, kterou náš tým tak má rád. Kladná i záporná zpětná vazba nám pomůže, aby hra byla pro každého lepší. Tato aktualizace bude prvním krůčkem dlouhé cesty,“ stojí v oznámení vývojářů. Informace o updatu se dozvíme brzy, vývojáři ovšem slíbili, že zahrnuto bude stavění základen.
ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
47 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Hello Games
- Vydavatel
- Hello Games
- Vydání
- 10. srpna 2016
Reklama


Komentáře (23)
Porad stejne lidi je tam :) Patch uz je live
Aspoň už vím m komu to patří ta skupina, kolik tam zůstalo lidí? Já jo , trailer vypadá dobře , stavení je jednoduchý, přehledný, nový suroviny najímání ufounu , asi večer po práci blezi do knihovny a dám stahovat abych byl ready
A je tu první trailer na Foundation ! link
A taky budu rád, když si lajknete moji FB stránku o NMS, kterou jsem naštěstí nevzdal a stále je tam o čem spát. :-)
link
Hrál jsem ,bavilo, ale vzhledem k tomu jaký mrtvý brouky ze sebe vývojáři udělali po vydání šla po čase hra do bazaru,ted už to podruhé kupovat nebudu.
doteď jsem žil bez NMS a asi v tom budu pokračovat... stavět základny můžu 100x líp v space engineers ... a na cestování radši počkám na andromedu
presne "G" jak pises taky jsem to mel v planu udelat...uvidime pockame :-)
Slova jako indián za plnou palbu , shit a sracka si strčte tam kam slunce nesvítí , hlavně ze jste to hráli že jo Já bral day1 okolo 100h odehráno pak začala být trochu nuda ale tak většina dnešních her bývá za 2 dny max hotová a konec. Těch prachu za ty hodiny strávené u toho nelituju ani náhodou. Přijde zima , dlouhé večery , tak uvidím co bude v updatu a asi znova pustím. Hra nenaplnila očekávání ale to dneska skoro všechno ne?
A já čekal že tam kachlo napíše ty slova "docela úšpěšná hra"
Huraaaa...a ze si dali na čas :) už jsem to chtěl jít střelit, ale na tohle si počkám moc rad...
to je dobrej koment dávám palec hore a pokud to tak bude tak i zahrám
Vida, mrtvý brouk přece jen žije.. koukejte z toho pánové vybrousit šperk hodný značky playstation. vždyť máte probůh neomezený vesmír a základ hry tak fascinující
JEDImfp... vždy se najde někdo kdo napíše skvělá hra ale i ostatní snad mají právo na svůj názor pokud mají jít na vzduch tak ty jdi třeba tam kde končí záda směr už nechám na tobě
Na jednu stranu chvalim, ze bude update, ale na druhou stranu staveni zakladen nemam rad :(Uvidime co prinesou.
skvela hra,platina byla moc easy,dalsi rozsireni uvitam,jen tak dal.vsem remcalum bych doporucil jit na cerstvy vzduch
Šel sem do hry skoro naslepo a celkem sem si ji užil.sice sem ji po prvním dohrání už nezapl ale nemůžu říct že to byl vyloženě shit.ale to je věc názoru.
Nikdy není pozdě, o tom už nás historie 1000x přesvědčila. Já jsem v NMS utopil hrubě přes 50 hodin a vždy mě to bavilo. Není problém v té hře, která je doufejme vynikajícím základem, na kterém půjde ještě hodně postavit, ale problém byl v těch vybudovaných a nenaplněných očekáváních. A navíc většině inteligentních lidí nejvíc rvalo srdce to, že si uvědomovali ten nenaplněný potenciál.
Tak snad bude naplněn.
neskoro, uz si to presrali na zaciatku
Nedokončený indián za AAA cenuAz to bude za 2 kila možná koupím!
Sračka za plnou cenu!
Jestli hru vybrousí podobným stylem, jako se to povedlo Evolutionu s Driveclubem, tak to bude paráda.
Že bych si to s tou koupí i rozmyslel?
ne ne :D
Jen ať to vyladí a pak můžou oznámit verzi pro XO
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.