Haven Studios opustil herní ředitel Daniel Drapeau, vedl vývoj hry Fairgame$
novinka•pondělí 1. září 2025•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation Studios
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama






novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (11)
Assassins 1 dodelala mam dojem 😛
Toho museli vyhodit, pochybuju, ze by si vedouci vyvoje rekl, udelal jsem sracku, jdu jinam. A ta krava Raymond snad ani nikdy zadnou hru nedotahla do konce ne?
To bude průser numero 2 😃
Vůbec se nedivím, že generace Z nemá valný zájem o videohry. Co by je tak mohlo nalákat ? Stereotypní hratelnost, zošklivené hlavní hrdinky, / hrdinové , ti tam nemohou být vůbec / , těžkopádný výkon, grafika, která nenadchne, mainstream prolhaná propagační média a ještě za to chtějí stále víc. Vrchol gamingu je dávno za námi.
další FailGame od Sony?
Sony musela projebat na těchto hovnech dobré miliardy. Proto vydává 1 novou singl hru ročně.
Pojď Sony jen nám sázej ty live service hry o které nikdy nikdo na PSku nestál.Není nad to si koupit PS5 s tím že pojedou ty bomby co vycházeli na PS4 a zjistit že plán je úplně jiný 🤣 Tohle fakt podělali jak jen mohli.Konečně celkem solidní kus HW a ten potenciál úplně zazdí.
Zakladatelka a reditel opustili lod.....🐀 To se dela ?
"Ten totiž uvedl na svém LinkedIn profilu, že v srpnu přešel do studia WB Games Montreal, kde pracuje na zatím neoznámené hře."
Můžeme to chápat tak, že mistr už ková nějakou tu úspěšnou live service hru pro WB? 😁
proboha ukončete někdo už to trápení 😀
Bude zaviracka? 😀