Fairgame$ má být z části extrakční střílečkou, má jít o free-to-play vydání

Co ovšem Henderson dodal, je to, že hra Fairgame$ má být vydána formou free-to-play. Sony chce následně vydělávat na Battle Passech a prodeji dalších kosmetických a dalších doplňků.






Komentáře (12)
@RadeCzech-89 tak dik za objasnění
@LukasX Ano dočkáš, až přijde hra která to bude mít a bude to hitovka tak pak to spadne do kolonky "trendy" a začne to dělat každý 👌 Teď tu máme momentálně Extrakcni věci
Co to je zase za hovna ? Nejdriv to je samej dementní battle royal a ted zase budou vsichni pet let vydavat extrakcni strilecky jo ? Dockam se nekdy normalni SaD 5vs5 ?
Me uprime prekvapuje, ze tenhle projekt prezil ty cistky, tady jsem ocekaval zruseni.
Soninka je v pěkných srackach. Jeden propadák vedle druhého
,,Jůůůů" generický barvičky, světýlka a cooool hudba v trailerech 😍
Podobné live service hry jsem viděl už loni, předloni, před předloni, před před předloni 😮
Kam se jen ty hry poděly? 🤔
Třeba takovej Concord?? to ,,mělo" fakt potenciál. 😊
@Zafik Tak pokud to bude free-to-play, tak to mozna zapne vic lidi.
Ale hadam to zase taky rychle vypnou. 😆
To nevymyslíš a kdyby to mělo větší základnu než PůlMarathon tak se smíchy potrhám.
Aaah, Concord 5.0, to tu dlouho nebylo...
Po vydani ocekavam dalsi zdrazeni PS5. 😁
@OG_BB a než přijdou, tak tady je reakce od jedný plejky aspoň 😁link
Čekám nástup Xbotů za 3,2,1 ...
No to zni jako dalsi zaruceny hit, po concordu a marathonu další hra roku .