Konzolista.cz

Harmonix oznámil Amplitude pro PS3 a PS4

novinkapondělí 5. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Harmonix oznámil Amplitude pro PS3 a PS4
Studio Harmonix stojící za úspěšnými hrami jako Dance Central, Rock Band nebo Guitar Hero dnes oznámilo svoji novinku Amplitude, což je pokračování výborné rytmické akční hry z roku 2003. Vývojáři na hru bohužel nesehnali vydavatele, proto aby mohla vzniknout, musejí vybrat na Kickstarteru 750 tisíc dolarů. To je částka docela vysoká, ale šance na vybrání není vůbec nereálná. Vývojáři slibují aktualizovaný soundtrack, výborné vizuální efekty a vyladěné ovládání a herní mechanismy. Níže se můžete podívat na oznamující video. Hra Amplitude vzniká na konzole PlayStation 3 a PlayStation 4.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Harmonix oznámil Amplitude pro PS3 a PS4
Harmonix oznámil Amplitude pro PS3 a PS4
Harmonix oznámil Amplitude pro PS3 a PS4

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kaptac

Hey boží, mám obě hry jak Frequency tak Amplitude :)

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025

Guitar Hero bych bral taky, ale muselo by to přinést něco inovativního a hlavně chytlavej soundtrack. Určitě ne 100 tlačítkový ovladač, rozhodně ne dotykový trackpad.

vlasta mastil

na ps2 byla jeste freguency nebo jak se to pise a to byla taky pecka..

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025
👍1

no bezva, rozhodně bych se nezlobil, kdyby se Harmonix a Activision pokusili tyto značky zkusit oživit, jestli to na nextgenu přinese něco nového. A chválím nápad s Kickstarterem, mohlo by se k němu upínat více vývojařů, kteří by něco chtěli přivést opět k životu, třeba takovou Kula World :)

REK-CZ
👍2

Whoah!!! Amplitude byla pecka a prvni hra, kterou jsem na PS2 hral pres net s Amikama :) Perte ji sem!

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články