Amplitude vyjde během léta
novinka•sobota 17. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Harmonix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie



Reklama













novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (7)
Porad se na ni tesim...doufam ze to nesko ej :) btw. Beztak daj dalsi pisnicky jako dlc ke stazeni :D
Ta hra ani nepotřebuje nějaký velký (finanční) úspěch, prakticky se zaplatila přes KS.
jednicka mela plne licencovany soundtrack od znamych hudebniku jako garbage,v te dobe slavni P.O.D,papa roach..... a ve dvojce sem bohuzel neslisel vubec nic znameho a i kdyz hra treba bude povedena tak prave diky slabemu soundtracku nebude mit velky uspech.
Tak hudba je fakt priserna, v plne hre to urcite bude v podobnem duchu.
the_edge: souhlasim, elekronickou hudbu mam rad, ale zatim v tech alpha videich hraje opravdu dost neprijemna hudba, taky mi to vubec nesedi. A u takove hry je to dost podstatne minus.
Ale kdo vi, casem se treba na forech objevi debaty, kde si kazdy rekne, co by si pral.
Pochybuju, ze tenhle zanr bude jediny ve hre...urcite tam toho naperou hrozne moc, verim tomu ;)
no pokud bude celi soundtrack tak spatny jako v tomhle videu tak bohuzel nekupuju.
Remake, remake, remake. Tam kde chybí nápady, tam hledej remake. Ještě že tu je PC se spoustou inovativních her.