Gran Turismo Sport dostalo únorový update, známe podrobnosti

1. Do režimu „GT League“ budou přidány následující 3 závody:
Hvězdy a pruhy (Začátečnická liga) - Závod, který určí nejrychlejší a nejvýkonnější americký sporťák. Dokážete si poradit se vším tím výkonem?

Vision Gran Turismo Trophy (Amatérská liga) - Soutěž vozů z projektu Vision Gran Turismo představujícího ideální technologie a design.

Šampionát F1500 (Profesionální liga) - Závod určený jen pro staré dobré formule F1500T-A s mohutnými závodními pneumatikami a nezkrotnými, vysoce výkonnými motory.

Do závodů Sunday Cup (Začátečnická liga), Clubman Cup (Amatérská liga), Premium Sport Lounge (Profesionální liga) a Porsche Cup (Vytrvalostní liga) byla přidána nová kola závodů.
2. Přidáno bylo 12 nových a starých sportovních vozů, včetně formulí.
- Alpine A110 1600S ’72 (N100)
- Alpine A110 Première Édition ’17 (N300)
- Audi R8 4.2 FSI R tronic ‘07 (N400)
- De Tomaso Pantera ’71 (N300)
- Dodge Challenger R/T ’70 (N400)
- Ford Mustang Mach 1 ’71(N300)
- Gran Turismo F1500T-A (Gr. X)
- Lamborghini Aventador LP 700-4 ’11 (N700)
- Subaru WRX STI Isle of Man Time Attack Car ‘16 (Gr. X)
- Subaru Falken Tire / Turn 14 Distribution BRZ ’17 (Gr. X)
- Toyota Supra 3.0GT Turbo A ’88 (N300)
- Toyota MR2 GT-S ’97 (N200)



3. Byla přidána nová podoba vnitřního okruhu tratě Blue Moon Bay Speedway.
Rozvržení „Blue Moon Bay Speedway – vnitřní okruh A“ (opačný směr: „Vnitřní okruh A II“)
(Celková délka: 3350 m / Celkové převýšení: 0 m / Počet zatáček: 10 / Nejdelší rovinka: 890 m)
Trať Blue Moon Bay Speedway byla vytvořena podle oblasti zálivu u San Franciska. Jde o hybridní ovál spojující vnitřní část s trojúhelníkovou oválnou tratí s celkovou délkou 3350 m. Trasa prochází vnitřním okruhem od úseku před 1. zatáčkou až do druhé části cílové rovinky. Z ní se pak trať znovu napojuje na vnitřní okruh a po ostré vlásence se před 3. zatáčkou vrací na ovál. K dispozici je také opačný směr.

Rozvržení „Blue Moon Bay Speedway – vnitřní okruh B“ (opačný směr: „Vnitřní okruh B II“)
(Celková délka: 2860 m / Celkové převýšení: 0 m / Počet zatáček: 5 /Nejdelší rovinka: 890 m)
Jde o další hybridní ovál přidaný ke třem oválům Blue Moon Bay Speedway. Celková délka tratě je 2860 m. První půlka tratě je shodná s vnitřním okruhem A, její podoba je však zjednodušená, protože druhá část cílové rovinky a oblast před 3. zatáčkou jsou propojené rovinkou, která vede přes jezero. Vítězství bude vyžadovat minimalizaci ztrát rychlosti. K dispozici je i převrácené rozvržení.

Tvoje reakce na článek
Galerie

























Komentáře (32)
Potvrzuji že dobře. Na volant už taky prdim. Doma se mi válí logitech driving force gt. Bohužel
Dobře. Ze závodních her asi nejlíp.
Prosim, jak se to hraje na dualshocku? Rad bych zahral, ale nechce se mi kupovat volant.
No mohli by hlavně přepracovat systém penalizace, protože to je úplně nesmyslná sra.cka
Epic, ano jdou a některé jsou parádní
Tam jdou stahovat již vytvořené skiny aut jinými hráči jako v NFS Payback?
Jo jo v době rychlého internetu, který nemá každý, se AAA hry dodělávají za pochodu a to je hnus váženíNaštěstí je tu Switch, kde Nintendo neschvaluje velké patche. Prostě dodělej hru a pak ji vydej vole
GTS = dobře zainvestováno. Ta hra je stále větší a lepší.
Yanku, buď v klidu.... jo trati je malo, ale jinak mám hru co prezentovali a tak jsem ji chtěl, semnou nikdo nevyjebava, ale tobě asi z toho GTS jebne...pozor na to Yanku
Tak PD maj dobře vyjebáno v palici.Pěkně s vámi vyjebávaj.K čemu auta když ta hra potřebuje tratě.Ty maj dost.
Ty vole dejte pokoj s 8K 90% procent lidí ani nemá to 4k
cotton_svk: Díky za info, tak to zase zapneme.
Hra je za pár korun to je pravda asi koupím, koneckonců možná syn z toho bude mít větší radost než já, to víte kluci a auta.
Netahejte tu zas hry pro pamětníky, oslavy cest do pravěku a časové smyčky z roku 1992- 2004 díky :(
Pánové jak je to s tím singleplayerem? Stojí to za to? Nějaké online hraní mě moc nebere.
Joooooooo nadhera konecne formule :) jen tak dal doufam ze s nima budeme radit i v onlinu :)
Jo no taky mne deptá když do mne nekdo narazí,ale špatné hodnocení to napíše mně...To je hnus🤢
Už opravili systém hodnocení čistoty jízdy? Nebo stále stejná tragedie?
Teď už je bez pochyb, že tenhle diamant vybrousí až k samotné dokonalosti. Těším se, až se do toho zase opřu. Jen to lobby, kdyby se dalo vylepšit, to bych byl strašně rád. Závodit totiž s lidma, který znáš z konzolisty, to je o level výš.
Ka Ka já mám doma také Xbox a zpětná kompatibilita je prostě skvělá Teď pařím Zaklínače II
No každý ma svůj názor..a to je dobře.Já osobnê koupil XoX a zpětnou si nemůžu vynachválit..Super.PS Now,kdyby bylo všude k mání,bylo by to fajn.Tohle prostě Sony podělalo....
Podle některých zdejších specialistů je zpětná kompatibilita zbytečná...
zpětná kompatibilita? O tu přece hráči playstationu nemají zájem (dle Sony)
Na 8k zapomeň... 4k + zpětná ps4 + nové vr...8k tak za 8-10 let nejdřív...
ty jo v 8k absolutně nevěřím. Ani teď to není opravdové 4k a kdo tam ty detaily bude hledat? Běžná tv dneska 55palc.. to jako za pár let bude běžná tv o půlku větší? Spíš věřím v přechod na formát 21:9, aby zase byl důvod vyhodit starý televize a nakoupit nové :)
Graficky je tahle hra totální strop. Radši ani nechci vidět, co přinese další generace PSka.
Starky : Zajímavé už aby tam to počasí konečně přidali. To potom závod spestří. Idalně kdyby to bylo dynamické počasí a v průběhu závodu by se muselo zajíždět do depa
Skvělý Už se těším co borci budou dělat za repliky livery z F1 na tu F1500T-A :)
Dekujeme
Trat a dalsi auta maji prijit koncem brezna, hotove by melo byt pry i pocasi.