Gears 5 dostává druhou operaci se spoustou novineknovinkaMicrosoft Game Studios
xsxxone

Gears 5 dostává druhou operaci se spoustou novinek

Martin Šmíd
Akční hra Gears 5 vyšla začátkem září a od té doby ji vývojáři ze studia The Coalition obohacují novým obsahem, který je dostupný pro všechny hráče zcela zdarma. A bude tomu tak i v následujících měsících. Po první operaci nyní přichází druhá, která nabízí nové herní režimy do multiplayeru (Free For All, Arcade Blitz a 2v2 Gnashers), nové postavy (Lizzie Carmine, Damon Baird, Jedmad a Locust Drone), a pět nových map. Zároveň hra nabídne více než 200 kosmetických doplňků v rámci Tour of Duty, které lze odemknout za plnění denních i sezónních výzev. Níže v novince se podívejte na oznamující trailer, který všechny novinky představí.

YouTube video: YouTube video player

ZdrojTisková zpráva

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Galerie

19 obrázků

Hra v článku

Gears 5
xsxxoneGears 5

Střílečka, Adventura

Redakce
Vývojář
The Coalition
Vydavatel
Microsoft Game Studios
Vydání
10. září 2019

Komentáře (14)

  • Roman2277
    Roman2277

    To máš něco s OS.Udělal bych kompletní reinstal.Jinak bych chtěl vidět ty díly v emulátoru.Jedině na XBOX one s kompatibilitou na X360.A i tam to nefungovalo 100% jako na 360tce.

  • Jaroslav Gulasi
    Jaroslav Gulasi

    Ďakujem všetkým za rady .. už som preinstaloval ovládače ale nič nepomohlo vyskúšal som aj návody na YTB ale tiež nič nepomohlo,ale už som to vyriešil dal som Refund na Steame ... škoda tešil som sa lebo Gears4 má veľmi bavila v coopu s kamarátom a predošlé diely som prešiel na emulatore

  • Roman2277
    Roman2277
    1

    @Jaroslav Gulasi: Na této kartě na NTB mi hra jde od 70-130Fps naprosto OK.Ale mám starší ovladače.Nové jsou odpad.Jinak kvalitou na 2-3 díl už nikdy nic nedosáhne.I tento díl je težký průměr.

  • Jaroslav Gulasi
    Jaroslav Gulasi

    @geclik: áno robí mi to iba pri gears

  • Unholyu
    Unholyu;)

    Hraju to na pc i notasu s 1060 a i5 no a problem nemam

  • xboy cz
    xboy czX® / S®
    1

    Jaroslav Gulasi: já mám teda PC trochu starší,ale taky jsem na něm zkoušel Gears 5 a jelo mi to bez problému na ultra při rozlišení 1080p,FPS 60+ a mám AMD FX 8350 Black Edition(8 jádro 4,0ghz) 16Gb ram DDR3 a GPU AMD RX590 Nitro+ 8Gb,Win Ultimate 64bit.u tebe bude asi problém bud v softwaru nebo gpu

  • Frenky7
    Frenky7Kafe

    Jaroslav Gulasi: Jarku, sestavu máš solidní, tam by to mělo běžet jak po másle. Zkus reinstal ovladačů Geforce, aktualizaci Widlí, popřípadě upgrade driverů fošny (hlavně chipset).

  • Tragéd
    Tragéd

    Pro mě nejlepší hra tenhle rok míč se jim to povedlo hru jsem dohrál dvakrát na normal sám plus příště dám COOP za mě to byla krásná jízda od začátku do konce a co se týče příběhu byl velice napínavý.

  • Mustaffa_SKS
    Mustaffa_SKSŠůt'n'Lůt

    Jedna z nejlepších her co teď hraju, hlavně MP. Už v tom mám utopených dobrých 200+ hodin

  • Martin Kuba
    Martin KubaTvůj Kámoš
    3

    @Jaroslav Gulasi: kup si xox a vše pojede jak ma 😉

  • Jaroslav Gulasi
    Jaroslav Gulasi

    Mam GTX1070 a hra mi ide veľmi zle mam 24fps a najnovšie ovládače aj na grafiku aj na Win10 .. mam originál Steam verziu vie niekto pomôcť? Dám všetko LOw a mam 24fps dám všetko Ultra a takysto cca 23FPS ... i7 7700HQ 2.8Ghz, 16GB RÁM DDR4, GTX 1070 8 GB

  • GALBATOR
    GALBATORXBOX
    1

    @Marty: Treba se dockas, bude podpora az nez vyjde 6.

  • TimeSplitterKONDAR
    TimeSplitterAMENTISITIC
    1

    Pecka.

    Už se těším na KOTH na nových mapách, když to mám konečně zase s kým hrát. ☺️

  • Unholyu
    Unholyu;)
    1

    Silverback i kdyz jen jako ultimatka

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.