Gameplay záběry ze zombie akce Dead Island 2

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (17)
Pecka uz se tesim
[s12]
Blbost..ne treba slov:-)
Nevím no tenhle typ her mi nikdy nesednul...alá hoďte mě do města, zabij stovky(tisíce) zombíků a pokračuj do té doby dokud neuvidíš závěrečné titulky...
Tak killzone hraji mp aktivně tak když tak přidej patrcz
patrcz: No ps4 mám, minecraft jsem nikdy nehrál, spíš ted hledám partáka do multáku TLOU a popřípadě Killtone SF :D.
Alex: on tim výstřelem upoutává pozornost to tě nenapadlo?
Jinak ano, HROZNÝ
Ufff nic moc teda.. z metru rozstrelit repu az tretm zasahem je hodne zle a graficky se mi to moc nezamlouva.
CaJTee Minecraft je surrvivle a sou tam i zombie tak jak to bude na PS4 a jestli máš PS4 tak můžeme zahrát :D
Stejně bych chtěl zombie hry ve stylu, survival přežití a aby to bylo pojatý dospěle, třeba jako TLOU nebo serial The walking dead, hru jsem nehrál a ne jako zombieland. A ne běhání po městě a šlehání blesků a plamenů po tlustejch zombie. Dying light se mi libí o trochu víc, i když se přiznám, že se začátku jsem myslel, že je to jedna a ta samá hra.A včem vůbec má být rozdílný Dying light, než tohle? Kromě parkouru.
Tohle mi přijde jako lemonáda plná barviček a kouzelných zbraní co střílejí blesky a plameny, jako v nějaké pohádce :-D
mne sa to paci...
len neviem ako to obstoji s dying light
Uz se tesim
Radši Dying Light :)
Po tom prvním povedeném traileru na E3 jsem byl na gameplay moc zvědavej... Ale teď, sorry, vypadá to jako pěkná sračka...
nevim proc na kazdy zbrani musi byt nejaka kokot**a,to neni vubec hezky aby treba brokna slehala plameny nebo elektriku.uz v prvnim dile jsem se tomu vyhybal a sem to perou taky.no uvidime.dying light tohle roznese na kopytech,taky to dela tym z dead island 1 :-)
Podle hlavního obrázku u téhle novinky jsem si myslel, že se jedná o další díl ze série MLB :D
V bazaru za 300Kč.Jinak ani náhodou.