Konzolista.cz

Fotky ze zahájení PlayStation Nation

novinkapátek 26. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Fotky ze zahájení PlayStation Nation
Právě dnes startuje pro veřejnost velká videoherní akce PlayStation Nation, na níž je možné si vyzkoušet očekávané hry pro konzole PlayStation 4 a PlayStation Vita. Mezi nimi nechybí takové pecky jako LittleBigPlanet 3, Driveclub, SingStar: Ultimate Party, Far Cry 4, The Order 1886, Until Dawn nebo Bloodborne. Už ve čtvrtek večer se ale konal zahajovací večírek, který byl hlavně o oslavě PlayStation Nation, i když jsme se během prezentace třeba dozvěděli, že se v České republice prodalo už přes jeden milion konzolí PlayStation, což je jistě skvělé číslo. Každopádně ze zahájení přikládáme níže několik fotek, abyste i vy mohli nasát onu atmosféru.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (59)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
adusa

Keby taká akcia bola na Slovensku by bol splnený sen...

messie
messie #Neutrální
👍2

tak musím říct že tahle akce měla úroveň. Jediny ale co mi vadilo že nebyl zaplej zvuk, ten zapnuli až hodinu před koncem. Jinak dalo se odzkoušet všechno co tam bylo. sekce 18+ byla zmáklá, máte doprovod? ne? tak jděte! Paráda.

jediny co mě zamrzelo že nebyl žádnej program, prostě přijdi a hrej.

ne jako na for games kde nahrnou jen co nejvíc lidí, aby byl zisk z lístků a nulová organizace všeho!

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Drive Club Predobjednano - The Order Predobjednano - Bloodborne až bude na PSN tak predobjednam a Until Dawn ješte uvidim co, protože jsem byl tak vypalenej z tech 3her, že jsem ani k Until Dawn nešel, ale tady taky asi nebude co rešit a taky vezmu [s6] Ach jo, už at aspon DC bude, to čekani me zabije [s6]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Už zítra! Jak já se těším až si ty hry vyzkouším [s16]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

HonZyczech: jen přiznej, že si vypadl v prvním kole a tak to pomlouváš[s6]

Jimnes
👍1

Soky - Preeeesneeeee... ;)

DARKRAMM1988
DARKRAMM1988 #PS5 Pro

Grafika je právě že největší kotel :-D ale jinak je to arkádová příjemná závodní hra.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

Jimnes: Jako co se týče ms a jeho produktů, tak názor těžko asi změním, ale zas jako buďme lidi, ne? :)

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Demo 1.října. Právě o grafice nepochybuji. To musel říkat nějaký xbot.

mik5cz
mik5cz #11.1 sound

Na Drive club pokud se tam vypravim sem docela zvědavej, slyšel sem z Gamescomu, že grafika a hratelnost bída, tak sem radši zrušil předobjednávku, a zkusim si to. Nevíte náhodou kdy bude na ps4 demo?

Co kdyby sme si tam dali zejtra pár lidu sraz?

pitrsone
pitrsone #Trololo

Mik5cz: ryse mělo nej. grafiku v době vydání. Spíš by mě zajímali pocity z driveclubu jestli jste to tam už někdo hráli. A možná se dočkáme i podobné akce od Microsoftu. Kdyby to nebylo až v prdeli tak bych zajel, proliskal pár puberťáků a jel zase zpět na rodnou hroudu. Davají nějaký propagační materiály? Trika atd?

gabk0
👍2

Súhlasím s názorom, že sme jedna komunita... Akože, na nadávanie keď je hokej Česko vs Slovensko som zvyknutý, ale nadávať tu na nás Slovákov a v podstate bezdôvodne je dosť blbé. Sme tu komunita hráčov, ktorí hrávajú radi hry a je jedno či som Slovák, Čech alebo nejaká iná národnosť...

mik5cz
mik5cz #11.1 sound

No Ryse běží taky na 900p a zatim nejhezčí grafika na next-genu o tom neni pochyb, takže v tom bych problem neviděl

Xbox day bych taky bral, to je jasný!

Jimnes

Jezis to je blaznivej den!!

Kdyby mne to nekdo rekl pred hodinou ze budu souhlasit se Sokym tak mu dam po tlame :)))

Soky tak az tohle te vyprovokovalo k tomu aby jsi napsal konecne neco jako hrac :) jen tak dal chlape,jen tak dal !!

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍2

No fuj, tu fotku som si ani nevsimol [s15]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍5

Radegast, sbal si svoji teplou selfie fotečku a táhni. Bratry mi urážet nebudeš.

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍2

A to sem myslel, že nejvíc "intelig" příspěvěk napsal Soky, ale u něj sme na verbální vyměšování zvyklí, ale kuci vy ste se teda překonali[s15] je přece jedno jesli sem Slovák, amík nebo Čech?! Kuwa sme jedna komunita ne?! Do prdele!

Jimnes
👍1

No koukam dalsi chytnoň!

Neboj Vulcanku- normalni cesi s tim problem normalne nemaji :)

Proč je to slovensky. A proč ne, kdyz je redaktor slovak :) kazdy web je dnes rad za lidi co si najdou cas na psani recenzi a clanku. Nevidim v tom chybu pokud neni mongol a nepise ve svem rodnem jazyce v cechach :)Hraju se slovakama a spousta z nich fajn kluci. Cist to taky nedela problem ale pokud ano doporucim google je tam prekladac pokud by jsi necemu nerozumel :))

POBI607

Mjolnirovi se holky nelíbí, ten potřebuje pořádný chlupatý Japonky [s7] :D

VulcanR
VulcanR #Trogári
👍6

Neviem preco maju cesi taky problem so slovencinou a prejavuje sa tu taky nacionalizmus, lebo obratene to neplati a casto si rad precitam knihu alebo pozriem serial/film ak su v cestine zvladnute kvalitnejsie. V nasej televizii a tlaci je cestina tiez casto vidat/pocut a nikto s tym problem nema...

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

Ty hostesky budou na té akci to nejlepší :) pak samozřejmě hry, ale ty si stejně zahrajem doma pěkně v klidu, ne někde ve frontě jak na banány. :)

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]

Invaliddante: jo mas pravdu ale je to tuze neceske :D

Pan T
Pan T #Drifter
👍4

Podle fotek to má větší úroveň než jsem čekal. Palec nahoru!

Mjollnir: Nezbývá ti než počkat na českou akci od N, tak za deset let. Italské matrony jako hostesky v lacláčích a s knírem, a premiéra Mária na iphone 10. Barman bude Satoru Iwata na svém novém postu. ;-)

Predator
👍3

Radegast tady je vidět, jak je to nejen u tebe, ale i u jiných lidí postavené na hlavu, to že se tu nadává, uráží atd., nejen tady. To už je vedlejší a hlavně „OK“. Ještě by jste se přidali, ale to že se tu píše Slovensky je špatně a do nebe volající! Nějaký ten příklad, to co se děje na různých televizních stanicích je v pořádku, (domyslete si Sami, není toho málo) jakmile promluví slovensky, už se šíří nespokojené telefonáty co si to dovolili v Česku promluvit Slovensky. Z toho opravdu čiší inteligence na míle daleko.

P.S. Akce vypadá už jen z obrázků velice dobře, ale Mám Prahu z dosti velké ruky, takže se tam nepodívám a hlavně ušetřím na prezentované hry a nejenom ty....

risix
👍3

Jimnes : Xboti už dávno naříkají a pláčou a hned tak nepřestanou

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👎2
👍1

Trojbodka uz si pocul o sarkazme? [s6]

Jimnes
👎2
👍1

[s16] Soky opet prilozit trosku do ohne aby tady nekomu znechutil den :) tomu rikam komentar k akci !!!

No povim ti ze jsem jeden z xbotu kterej ma doma i ps4 a kdyby jsi mel xko doma i ty ( coz se samosebou stat nemuze pac by jsi pak nemohl psat takova moudra) tak by jsi tohle asi z prstu co to pisou nenapsal.

Kdybych v praze byl urcite bych si sel testnout club nebo ordera,hry na ktere se tesim a urcite bych domu nejel s placem a nemusim ani vlakem-xboti maji auta stejne jako normalni lidi a porad nevim proc bych mel brecet? Mozna kdybych te tam potkal, to by mne rozplakalo ze neco takoveho jeste nevi nic o hrani her a hracich. Ale vim ze tobe to jen dela dobre do xka rejt :)

PS : jiste se taky tesis na poradnej sony update systemu kdy uz bude mit nadherna pohybliva temata! Tomu rikam update,to budou xbotu zavidet a narikat :))))

Hellmut
Hellmut #PS5
👍4

Ja myslel, ze se tu řeší hry. S takovýma kecama běžte do hajz*u [s15]

Ezee
Ezee #Alcaross
👍3

Radegast z tebe inteligence jen čiší :D

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍2

KoLi-xVx: Radegastův koment je sice dost dementní ale ten tvůj je taky trochu fail vzhledem k tomu že doména .com je komerční a nepatří žádnému státu.

Související články

Nejčtenější články