Fotky ze zahájení PlayStation Nation

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
Komentáře (59)
Keby taká akcia bola na Slovensku by bol splnený sen...
tak musím říct že tahle akce měla úroveň. Jediny ale co mi vadilo že nebyl zaplej zvuk, ten zapnuli až hodinu před koncem. Jinak dalo se odzkoušet všechno co tam bylo. sekce 18+ byla zmáklá, máte doprovod? ne? tak jděte! Paráda.
jediny co mě zamrzelo že nebyl žádnej program, prostě přijdi a hrej.
ne jako na for games kde nahrnou jen co nejvíc lidí, aby byl zisk z lístků a nulová organizace všeho!
Drive Club Predobjednano - The Order Predobjednano - Bloodborne až bude na PSN tak predobjednam a Until Dawn ješte uvidim co, protože jsem byl tak vypalenej z tech 3her, že jsem ani k Until Dawn nešel, ale tady taky asi nebude co rešit a taky vezmu [s6] Ach jo, už at aspon DC bude, to čekani me zabije [s6]
Už zítra! Jak já se těším až si ty hry vyzkouším [s16]
HonZyczech: jen přiznej, že si vypadl v prvním kole a tak to pomlouváš[s6]
Soky - Preeeesneeeee... ;)
Grafika je právě že největší kotel :-D ale jinak je to arkádová příjemná závodní hra.
Jimnes: Jako co se týče ms a jeho produktů, tak názor těžko asi změním, ale zas jako buďme lidi, ne? :)
Demo 1.října. Právě o grafice nepochybuji. To musel říkat nějaký xbot.
Na Drive club pokud se tam vypravim sem docela zvědavej, slyšel sem z Gamescomu, že grafika a hratelnost bída, tak sem radši zrušil předobjednávku, a zkusim si to. Nevíte náhodou kdy bude na ps4 demo?
Co kdyby sme si tam dali zejtra pár lidu sraz?
Mik5cz: ryse mělo nej. grafiku v době vydání. Spíš by mě zajímali pocity z driveclubu jestli jste to tam už někdo hráli. A možná se dočkáme i podobné akce od Microsoftu. Kdyby to nebylo až v prdeli tak bych zajel, proliskal pár puberťáků a jel zase zpět na rodnou hroudu. Davají nějaký propagační materiály? Trika atd?
Súhlasím s názorom, že sme jedna komunita... Akože, na nadávanie keď je hokej Česko vs Slovensko som zvyknutý, ale nadávať tu na nás Slovákov a v podstate bezdôvodne je dosť blbé. Sme tu komunita hráčov, ktorí hrávajú radi hry a je jedno či som Slovák, Čech alebo nejaká iná národnosť...
No Ryse běží taky na 900p a zatim nejhezčí grafika na next-genu o tom neni pochyb, takže v tom bych problem neviděl
Xbox day bych taky bral, to je jasný!
Jezis to je blaznivej den!!
Kdyby mne to nekdo rekl pred hodinou ze budu souhlasit se Sokym tak mu dam po tlame :)))
Soky tak az tohle te vyprovokovalo k tomu aby jsi napsal konecne neco jako hrac :) jen tak dal chlape,jen tak dal !!
No fuj, tu fotku som si ani nevsimol [s15]
Radegast, sbal si svoji teplou selfie fotečku a táhni. Bratry mi urážet nebudeš.
A to sem myslel, že nejvíc "intelig" příspěvěk napsal Soky, ale u něj sme na verbální vyměšování zvyklí, ale kuci vy ste se teda překonali[s15] je přece jedno jesli sem Slovák, amík nebo Čech?! Kuwa sme jedna komunita ne?! Do prdele!
No koukam dalsi chytnoň!
Neboj Vulcanku- normalni cesi s tim problem normalne nemaji :)
Proč je to slovensky. A proč ne, kdyz je redaktor slovak :) kazdy web je dnes rad za lidi co si najdou cas na psani recenzi a clanku. Nevidim v tom chybu pokud neni mongol a nepise ve svem rodnem jazyce v cechach :)Hraju se slovakama a spousta z nich fajn kluci. Cist to taky nedela problem ale pokud ano doporucim google je tam prekladac pokud by jsi necemu nerozumel :))
Mjolnirovi se holky nelíbí, ten potřebuje pořádný chlupatý Japonky [s7] :D
Neviem preco maju cesi taky problem so slovencinou a prejavuje sa tu taky nacionalizmus, lebo obratene to neplati a casto si rad precitam knihu alebo pozriem serial/film ak su v cestine zvladnute kvalitnejsie. V nasej televizii a tlaci je cestina tiez casto vidat/pocut a nikto s tym problem nema...
Ty hostesky budou na té akci to nejlepší :) pak samozřejmě hry, ale ty si stejně zahrajem doma pěkně v klidu, ne někde ve frontě jak na banány. :)
Invaliddante: jo mas pravdu ale je to tuze neceske :D
Podle fotek to má větší úroveň než jsem čekal. Palec nahoru!
Mjollnir: Nezbývá ti než počkat na českou akci od N, tak za deset let. Italské matrony jako hostesky v lacláčích a s knírem, a premiéra Mária na iphone 10. Barman bude Satoru Iwata na svém novém postu. ;-)
Radegast tady je vidět, jak je to nejen u tebe, ale i u jiných lidí postavené na hlavu, to že se tu nadává, uráží atd., nejen tady. To už je vedlejší a hlavně „OK“. Ještě by jste se přidali, ale to že se tu píše Slovensky je špatně a do nebe volající! Nějaký ten příklad, to co se děje na různých televizních stanicích je v pořádku, (domyslete si Sami, není toho málo) jakmile promluví slovensky, už se šíří nespokojené telefonáty co si to dovolili v Česku promluvit Slovensky. Z toho opravdu čiší inteligence na míle daleko.
P.S. Akce vypadá už jen z obrázků velice dobře, ale Mám Prahu z dosti velké ruky, takže se tam nepodívám a hlavně ušetřím na prezentované hry a nejenom ty....
Jimnes : Xboti už dávno naříkají a pláčou a hned tak nepřestanou
Trojbodka uz si pocul o sarkazme? [s6]
[s16] Soky opet prilozit trosku do ohne aby tady nekomu znechutil den :) tomu rikam komentar k akci !!!
No povim ti ze jsem jeden z xbotu kterej ma doma i ps4 a kdyby jsi mel xko doma i ty ( coz se samosebou stat nemuze pac by jsi pak nemohl psat takova moudra) tak by jsi tohle asi z prstu co to pisou nenapsal.
Kdybych v praze byl urcite bych si sel testnout club nebo ordera,hry na ktere se tesim a urcite bych domu nejel s placem a nemusim ani vlakem-xboti maji auta stejne jako normalni lidi a porad nevim proc bych mel brecet? Mozna kdybych te tam potkal, to by mne rozplakalo ze neco takoveho jeste nevi nic o hrani her a hracich. Ale vim ze tobe to jen dela dobre do xka rejt :)
PS : jiste se taky tesis na poradnej sony update systemu kdy uz bude mit nadherna pohybliva temata! Tomu rikam update,to budou xbotu zavidet a narikat :))))
Ja myslel, ze se tu řeší hry. S takovýma kecama běžte do hajz*u [s15]
Radegast z tebe inteligence jen čiší :D
KoLi-xVx: Radegastův koment je sice dost dementní ale ten tvůj je taky trochu fail vzhledem k tomu že doména .com je komerční a nepatří žádnému státu.