Konzolista.cz

Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2

novinkaneděle 18. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Úspěšná akční free-to-play MMO hra PlanetSide 2 od vývojářů ze Sony Online Entertainment je už nějakou dobu v plánu i pro konzoli PlayStation 4. Zatím jsme z této verze moc záběrů neměli, ale vývojáři nám nedávno slíbili velkou prezentaci během blížící se výstavy E3, kde bude možné si hru i ohmatat na vlastní prsty. Clint Worley dnes jako takové navnadění uveřejnil na svém twitteru fotku, jak právě hraje nejnovější verzi PlanetSide 2 na konzoli PlayStation 4. Podívat se na ni můžete níže. Sice jde jen o fotku, ale i z ní vypadá hra rozhodně pěkně, ostatně vývojáři se nedávno nechali slyšet, že běží nativně v rozlišení 1080p.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2
Fotka se záběrem na PS4 verzi PlanetSide 2

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Krox
Krox #noping out

tak snad na E3 :P

Krox
Krox #noping out

a nevi se nahodou jestli bude mit destiny neakou CE? :P ihned bych do ni šel :D

Krox
Krox #noping out

vzhledem ktomu že planetside bude free to play tak proč ne obě hry? :)

dado20

presne tu telku mám doma.... bohužial ma trapy tmavy obraz v tmavých scénach a moc nepomáha ani ladenie... inak super

Krox
Krox #noping out

to plej: jj jasne :)

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Knox..

Asi je to u nekoho doma, v nejakym tom "testovacím koutku" [s14] Jinak novy LG televize urcite nejsou spatny, jen mi prisla ta fotografie vtipná [s14]

Krox
Krox #noping out

hmm většina lidi na TV od LG nadava, že maj špatny obraz, ale když je použiva sama sony tak co si mam myslet?!

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍2

Jojo, na tuhle MMO hru jsem docela zvědavej, vypadá to dobře. Hlavně vypadá dobře ten LCD televizor od LG....při "prezentaci" hry od SONY, která běží na konzoli od SONY [s6]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Vypadá to dobře :)

Související články

Nejčtenější články