Konzolista.cz

FIFA 15 i s turnajovým režimem

novinkapondělí 9. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: FIFA 15 i s turnajovým režimem
Ve fotbalové hře FIFA 14 trochu překvapivě chyběl turnajový režim, což se mnohým hráčům nelíbilo. Zvláště jeho absence nabourala i pořádané reálné turnaje. Podobná situace se ale nebude opakovat u nového ročníku, dnes byl vydán obrázek, který potvrzuje turnajový režim i Guest Play. Na obrázek se můžete podívat níže v novince. Hra FIFA 15 bude poprvé prezentována dnes večer během tiskové konference EA. My vás samozřejmě budeme informovat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Wartryton

xpastic: já jsem ze Šumperka.. Taky přemýšlím o turnaji 2na2 , je to dobrý? :D Realným turnajům se nic nevyrovná :)

Btw: odpoví mi někdo?

" A Režim turnaje chyběl jen na next gen? Protože kámoš ten režim má na xboxu360 i na pc. link "

pastic

Wartryton,odkud jsi?mi hrajem pravidelně každy tyden dva na dva.Bud v Ostravě nebo u nás v Orlove v hospodě na projekci.Pecka zabava.Nechcete někdy dojet dat takovy turnajik.Jinač FIFA na PS4 je jina než na PS3.Je to postavene na jinem enginu.Musim uznat že FIFA udělala pokroky,ale kdyby Konami nezdupalo PES14,tak jsem zustal u serie PES[s16]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Wartryton: Licenciu na LM ma KONAMI a ta ju EA nepusti ani za boha, tak ako EA nechce pustit KONAMI licenciu na Premier League. Ti co pracuju na PES sa vyjadrili, ze EA pouziva riadne podrazacke praktiky v "konkurencnom" boji... Ludia na nich nadavaju ze su lenivi tam dat viac lig, pritom EA to ma osefovane tazkymi prachmi za exkluzivne zmluvy.

Waldemard
Waldemard #ManOfFaith
👍1

Ty vole, že tam pořád cpou tu Barcelonu, to je otřesný.. zapráskaný EA

Wartryton

A Režim turnaje chyběl jen na next gen? Protože kámoš ten režim má na xboxu360 i na pc. link

Wartryton

Těším se jak malej kluk :) taky pořádám turnaje jen mezi kamarády, kde se jednou za 2 měsíce sejdeme viz. link .. takže se tento režim bude určitě hodit :) ve 14 určitě chyběla..

A musím říct,že se fifa neskutečně zlepšuje rok od roku.. Ještě by to chtělo licenci na Ligu mistrů a budu spokojenej jěště víc než jsem [s6]

Od FIFA 16 už čekám Project Morpeheus :D

Tak a teď už jen NHL 15 a bude to pecka[s1]

sova655
sova655 #gabrda_9

sisa: hrál jsi všechny na PS3? rozdíly jsou obrovký u každý...

FuckFanboys: já to zažívám do ted.. hrajeme o nemalý částky.. s kámošema u mě doma.. paráda [s1] každej si to musí zařídit :)

beliqar
beliqar #PS4
👍1

sisaCZE jestli se ta hra nevyviji tak asi hrajem od r.09 kazdy jinou hru :) protoze staci si pustit jakykoliv stary rocnik i ve fife nebo nhl a rikam co to je ? to nechci hrat ani minutu.

sova655
sova655 #gabrda_9
👍1

těším se na trailer :P next gen FIFKA jasná koupě.. :P

sisaCZE
sisaCZE #Ups...

Dochazej jim napady jak tu hru vylepsit, nebo neco pridat. Aby to mohlo vychazet kazdej rok a nebyli jen zmeneny soupisky... Meli by si dat pauzu a pak ukazat next-genovou fotbalovou arkadu ... ale tuto ? :/ nejaky jejich posrany nazvy kazdej rok player impact engine, precison dribling, pro player inteligence atak dale nám akorat mazou med kolem huby. Ale hra se skoro vubec nevyvíjí... A ted zacnou pridavat veci ktery ze hry odsranily ...

bay.harbor.butcher
👍6

Tak to je dobré, oni to úmyslně dají pryč aby o rok na to to mohli prezentovat jako novinku. Se poseru. [s6]

Související články

Nejčtenější články