Elite Dangerous vyjde začátkem příštího roku pro PS4









novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Komentáře (25)
Jak psal Barack...uz tomu bude rok na xboxu a exkluzivita konci!Tesim se!Mozna konecne koupim nejaky ten flight joypad!!
Hoši, chtělo by to více číst aktualizace o hrách, které vás zajímají, protože vývojáři už kdysi dávno před launchem Xbox verze prorokovali, že Xbox bude mít roční exkluzivitu a že PS4 verzi plánují stoprocentně vydat...
lOGistic: Nekonečný vesmír se myslí ve smyslu nekonečně rozsáhlý za stávajících fyzikálních zákonů a stejných tvarů, nikoliv nekonečné rozmanitosti. Vesmír je homogenní. To co popisuješ ty by se možná dalo aplikovat na vzorek multivesmíru, pro který ale zatím neexistují přímé důkazy.
Pica a ja kokot kvuli tehle hre kupoval pred par mesici xbox.
Uspech bude, kdyz Star Citizen vyjde alespon na PC.
Ve hře sem utopil mraky času a nelituji ani minuty...jeden s nejlepších vesmírných simulátorů co jsem hrál a v reálné mléčné dráze,tak si uzivejte kluci od Sony...A teď na skorpio Star citizen
Jestli přidaj podporu psvr, cvrknu si blahem.
eko112567...přesně tak, kvůli teto hře jsem premyslel o koupi xone......
Uzivejte Super vesmirny simulator, ktery spolkne tunu casu a postup je, hlavne ze zacatku, pomaly az to boli. Jeste propojit open mezi ps4 a xone a bude to dokonale.
Tak jsem se dočkal. :)) A to už sem myslel, že budu muset koupit xone. :D
Aha...jedna pani povidala
Tak vzhledem k tomu, že na PC VR podporuje, tak proč ne? Ta hra je na to perfektní.
PS4 strašlivě válí
Elite pro ps4 bude mit podporu psvr?? Kde jste to cetli????
Exik: Zrout je slaby slovo...
Konečně pořádná pařba na VR (ale taky ohromný žrout času).
Galbator: Pokud je vesmír nekonečný, pak je v něm nekonečný počet variant všeho.
Logistic: Na vesmir
NMS je parodie na co ?
pecka hra. to bude vtipny az si to plejky odzkousi a pak si na chvili pusti tu parodii NMS. :D
konečně
Super... na podobny projekty je potreba co nejvetsi potencial zakazniku
No konečně už se těším.
No nekecej....Rozhodl jsem se konečně k nákupu VR a začíná se vynořovat čím dál víc zajímavých titulů :-)
Pokud bude podpora VR, tak bych o tom začal uvažovat. Zatím mám na PC a občas se vracím na návštěvu.
Hodně dobrá hra! Mám na pc!