Elite Dangerous vyjde i pro PlayStation 4, ale později









novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Komentáře (7)
Broecz: To by ses divil jak tam do všeho kecá :)
Soky: Bill už v Microsoftu nějaký ten pátek nepracuje :)
Závorko... Monopol od MS všichni dobře známe, viz jeho os a office. Něco podobného chtěli vnést i do konzolového segmentu, pumpovat peníze do všeho a všem, jen aby zničili Sony a jiné :) A o jakém vlastně monopolu od Sony píšeš? Kdyby nebylo Sony, tak xbone kupuješ s kinectem za 20k a Bill by tě šmíroval i na WC, jak si kálíš do úst, že jsi neposlouchal sokyho, budeš hrát hry za 2500,- a navíc v oldgen kvalitě s drm ochranou co musí stačit všem.
Ano !!
Nevadí, přijde odladěná vesmírná simulace, a do té doby si zablbnu v No Man Sky.
ještě že má Sony tolik prodaných kusů PS4, zas by hrozil monopol a v horší kvalitě :(
Ako som uz raz pisal, v tejto situacii kedy ma Sony 2x taky podiel na trhu je pre MS takmer nemozne ziskat cistu exkluzivitu tretich stran... To proste neuplati - jedine, ze by zaplatil cely vyvoj studiu, ktore na to samo nema - vid. Bayonetta 2. Inak je cista exkluzivita bez sance, a aj ta casova bude asi dost draha vid. Tomb Rider.