EA Online Pass ukazuje druhou tvář
novinka•sobota 3. prosince 2011•Martin Šmíd•

Zdroj: Electronic Arts
UPDATE: EA se vyjádřila na toto téma pro server Joystiq s tím, že hráči si mohou online pass kdykoliv stáhnou znovu, pokud jim náhodou nepůjde u nové kopie, mohou se obrátit na EA, která jim poskytne kód nový ZDARMA. Pokud máte takový problém, víte, na jaká místa se obrátit. Jde ovšem o nepříjemnost, se kterou se budete muset vypořádávat, až budete dokazovat, že jste skutečně koupili novou kopii.
UPDATE 2: Jak postupovat, pokud vám vyprší Online pass, se v současnosti liší. Budeme kontaktovat EA CZECH, aby se k této situaci vyjádřila. Určitě dáme vědět.
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama












Komentáře (50)
S tebou to fakt nemá cenu [s6]
beeturbo: HM..za 1)na nic ses neptal si precti svuj koment pro blbce..Za 2) asi nevys co pises pac se v komentari hehnas a davas me do skupin blbcu to sem tu ted zminil a to je milej zlatej urazka :) Za 3) tu delas ze vse vis ze pro tebe je vse jednoduche,totis tobe schazi komunikace slusneho chovani pac si vylitl jak cholerik s predtvarkou(HAPPY)Doufam ze nemas deti pac si umim predstavyt jak jim vse vysvetlujes-chaozz,prosimte dal uz nepis jo ??:)Dekuji snad za pochopeni...
beeturbo: HM..za 1)na nic ses neptal si precti svuj koment pro blbce..Za 2) asi nevys co pises pac se v komentari hehnas a davas me do skupin blbcu to sem tu ted zminil a to je milej zlatej urazka :) Za 3) tu delas ze vse vis ze pro tebe je vse jednoduche,totis tobe schazi komunikace slusneho chovani pac si vylitl jak cholerik s predtvarkou(HAPPY)Doufam ze nemas deti pac si umim predstavyt jak jim vse vysvetlujes-chaozz,prosimte dal uz nepis jo ??:)Dekuji snad za pichopeni...
Diki beeturbo
blekino8: Pokud koupíš novou hru, tak tam bude. Pokud koupíš starší, tak záleží jestli ho někdo už použil. Může se stát, že ne, tak ho tam budeš mít taky. To by ti měl ale říct majitel. V bazaru je to většinou o štěstí.
Lidi takze kdyz si koupim fifu 12 tak ten kod tam bude a nebo si ho budu muset dokoupit ???[s13]
lukasholak: tobě fakt nemá cenu cokoliv napsat, protože co tvůj koment...to samá perla [s6] Nikdo tě neurážel, nikdo ti nenadával a ty se cejtíš nečím dotčenej. Člověk se tě jen na něco zeptal, nic víc. Pokud tohle nechápeš, tak pak se už ničemu u tebe nedivím.
Ty se zase předvedly.. Zloději..
beeturbo:Tak na 31 veterana by sis mel chovat uplne jinak a ne jako pubertak..Se chovas jako by si nic v zivote neprehlidl,otom pochybuji..Ne aby si bral ten potaz co sem tim komentarem myslel ale beres jen negatyvita ktere nejsou nak obzvlast dulezite...Nepride mi ze ti je 31 kdyz se tu rozepisujes takovou prkotinou-nebo ses pravnik?Chces to poslat k soudu ze sem nepouzival rok onine pass...xDxDxDxD???
treba to brat v klude, je plus ze po roku este stale u EA bezia servery - vacsina hracov uz zaplatila, zisky spocitali, nieje jediny dovod minat peniaze na udrzovanie serverov
Možnost hru libovolně odprodat byla jedna z hlavních výhod konzolových her, proti těm PCčkovým. A tohle upření multiplayeru pro hráče použité kopie je jen začátek. Začátek procesu, na jehož konci bude Steam model 1 hra na 1 konzoli. Pak by ale měli udělat něco s cenami konzolových her, které jsou se znehodnocujícím online passem stejně drahé, jako ty bez něj!
online pass je jeden velkej pojezd měli by jim to zakázat
Nemám důvod tě ztrapňovat a ani jsem to neměl v plánu, jak si možná myslíš. Ale přijde mi to celkem nepochopitelný, co jsi tu napsal?! Pokud tě zajímá kolik mi je, tak 31 [s16][s6]
Hele ser na to jo jestli si tu do me chces navazovat a strapnovat tak jen tak dal psychopate...Tu jen neco napisu a us je stoho afera!!!Nevim kolik ti je chlapce ale ja msm i jine starosti nez hledat kody a porad hrat...Tak neser..
No to je super[s8]... kvůli onlinepasům budu muset prodat svoji sbírku motýlů[s3] ...
"EA se nechala slyšet, že je pořád možnost si online dokoupit. Prakticky tak řekla, že pokud si hru nemůžete dovolit koupit hned, je to vaše chyba, když vám po roce kód nebude fungovat." Málem sem spadnul ze židle jak me tohle nasralo díky bohu že pod tim byli update:)
lol tak to bych si ten muj k nfs:hp mozna mel aktivovat:D funkcni byl doufam ze bude i ted teda :D
tohle u EA už vážně přehnali. nejen že většina her od nich jsou nahovno, ale ještě dělají ze sebe blbce. v květnu 2011 jsem koupil v akci za 1000,- FIFA 11+NHL 11 NOVÉ!!! a ani u jedné nefungoval online pass a když jsem zavolal na EA, tak mi to zvedl nějakej slovák a řekl že mu říkám kraviny, že ten kod musí mít 16 znaků a ne 12 a to jsem mu ještě jasně říkal že je to na PS3, takže poděl. :(
Koledujou si o další zažalováni[s6][s6]
jednoho dne překročí neviditelnou hranici ,řekněme "závislácké trpělivosti", a pak se nebudou stačit divit odlivu hráčů na jiné platformy, jak to napsal kolega výše, je to jen na nás,jak dlouho jim to budeme papat.
lukasholak: to musela bejt mega panika, když jsi přehlédnul velký nápis v červeném rámečku s šipkou ukazující na pass a navíc když celá zadní strana je věnovaná online hraní [s6][s6][s6]
beeturbo:No vzdyt ano na zadni strane manualu,cetl sem to i v te hre ale nemohl sem to najit...Bylo to male,neprehledne a uplne na kraji tak ze se tam pekne stratila..Rika ti neco panika??Tak tu sem mel a to pak nevydis veci i ktere vidis,lehce je prehlidnes,koukal sem uz po celem manualu,listoval sem atd...Koukal sem i v te hre jestli neni nakej manual...Kdyby to udelali jako u BF3 ze dali zvlast listek s online passem tak by to bylo o necem jinem ne?Proste sem panikaril a proto sem tohle napsal,protoze to stimto souvysi,rok sem nehral a kvuli tomu ze sem nevyuzil online pass by mi prosel?Blbost ne,to ad dou do HAJE!!!
lukasholak: nevím jak jsi ho nemohl najít, když při prvním spuštění hry tě hra upozorní na online hraní. Navíc ti to napíšou na obrazovku jak pro blbý, že musíš zadat pass, který je na zadní straně manuálu [s6]
Jinak s těma kódama je to tedy na prd, že mají datum spotřeby. Osobně bych hru šel taky reklamovat, protože mě na tuhle skutečnost nic nikde neinformuje. Kdyby to aspoň bylo uvedeno někde na obalu, třeba jako od jogurtu [s6] ale ono nic. Takže to chlapci pěkně podělali.
Ale napadá mě jedna věc...jestli se ten datum spotřeby bude řídit datem v konzoli nebo na netu? Protože by to potom šlo udělat jako u dema NEED FOR SPEED: THE RUN. To vám taky přestalo fungovat cca po 14 dnech. Ale kdo si ho chce zahrát ještě dnes, tak stačí změnit datum v konzoli na 25.10.2011 a může si ho opět zahrát [s16]
no to chcu videt jak dopadnu u batlu 3 ted mi odesla mechanika a radsi koupim novou konzoli nez to opravovat a chci videt jestli mi to vse pujde i zbonusama no doufam ze aspon to plusko pomuze
Proti EA nic nemám, ale tohle je trochu moc přehnané. :/
Next-gen konzole už asi budou mít zabudovanou štěrbinu na mince. Jakmile ji zapnete, na obrazovce začne blikat velký nápis: PLEASE, INSERT COIN ! [s14]
co s tim ma spolecneho PS3,SONY????? nekteri uz to X maji asi vypalene na cele...
NO TO UZ JE EA a SONY. Dalsi vec v PS3 v trapu. EA chce zdimat a zdimat.
Bože to sou kokoti...
Zatim to asi funguje pac sem si pred rokem koupil FIFU 11 a nevedel sem ze se dava online pass.Nemel sem skusenosti s EA hrou..Pak sem zasel za kamosem ze tam musim zadat kod ale ja ho nenasel boumal sem koukal vsude mozne..Pak sem si koupil BF3 a musel sem zadat online pass a pote mi to doslo,tak ze rok sem nehral MP u FIFI 11 a ted sem to zasal, mimochodem ten online pass byl na zadni strane manualu,neprehledny..No a tak sem ho zadal a uz konecne hraju i FIFU 11 ket sem si myslel ze me osalili prosly kod xDDD..No a jestly to bude te jak to tu pisou tak bych si FIFU 11 asi nezahral online ikdyz sem si ji koupil hned jak vysla,to je blbe vymyslene pac ten kod je muj a je na me kdy ho aktivuji a ne byt pod natlakem ....No EA sereteme !!!