EA brzy představí nový Battlefield

novinka  32
Martin Šmíd, 22. 4. 2021 17:09
Společnost Electronic Arts dnes na své oficiální stránce nastínila budoucnost Battlefieldu, která se netočí jen kolem nového velkého dílu pro PC a konzole, ale také oznámení mobilní hry, která bude dostupná v příštím roce. Níže v novince si můžete přečíst všechny informace z tiskové zprávy, která láká na brzké představení nového Battlefieldu, navíc upozorňuje, že na něm pracuje doposud největší tým v rámci EA.

Návrat totální války

Rok 2021 je pro nás ve studiu DICE opravdu vzrušující. Spolupracujeme s dalšími prvotřídními vývojovými studii v rámci Electronic Arts a na Battlefieldu pro konzole a PC tak pracuje zatím vůbec největší tým. Naši přátelé z Criterionu a DICE LA s námi pracují na naší společné vizi hry, zatímco tým v Göteborgu posunuje technologii ve hře na novou úroveň. Společně vám tak chceme později v roce 2021 nabídnout naprosto úžasný výsledek.

Právě teď se soustředíme na každodenní testování: zdokonalování, vyvažování a zajištění toho, abychom vytvořili co nejlepší Battlefield. Můžu vám říct, že jde o odvážný krok. Má vše, co na Battlefieldu máme rádi – a všechno to posouvá na další úroveň. Epický rozsah. Totální válčení. Šílené a nečekané okamžiky. Destrukce měnící prostředí. Masivní bitvy nabité více hráči a šílenstvím než kdy předtím. To vše rozpohybuje výkon konzolí a počítačů nové generace.

Těšte se na brzké představení

V roce 2022 přijde nová mobilní hra Battlefield

Vždy bylo naší vizí přinést Battlefield na další platformy. Takže po letech prototypování vám s velkým potěšením můžu říct, že naši přátelé v Industrial Toys, ve spolupráci se všemi tady v DICE, vyvíjejí úplně nový Battlefield, který v roce 2022 přinese totální válku na chytré telefony a tablety.

Je nutné chápat, že jde o samostatnou hru. Je naprosto jiná než hra, kterou tvoříme pro konzole a PC, a je určená speciálně pro mobilní platformu. Společnost iToys ji vytváří úplně od základu. Battlefield na mobilech se tak stane skutečností a vy se můžete těšit na plnohodnotnou hru, ve které budou hrát podstatnou roli dovednosti. Tato mobilní hra nyní přechází do fáze testování, aby mohla být vydána už příští rok. Můžete tedy očekávat další podrobnosti.

Nemůžu se dočkat, až vám ty dva nové Battlefieldy ukážeme! Zatím ale zůstaňte zdraví a hrajte Battlefield!

– Oskar Gabrielson, generální manažer DICE

Zdroj: Tisková zpráva

Battlefield V

ps4xone
EA Games, DICE
Datum vydání hry:
20. 11. 2018
Žánr:
Střílečka
KARTA HRY
8/10

Komentáře