Konzolista.cz

Dvanáct minut z plošinovky Knack

novinkaúterý 12. listopadu 2013Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dvanáct minut z plošinovky Knack
Jednou z velkých Playstation 4 exkluzivit je i plošinovka Knack od Marka Cerneho, která u nás vyjde příští měsíc. Nyní se na internetu objevilo nové gameplay video o délce dvanácti minut, které ukazuje, že Knack není jen o skákání z plošinky na plošinku, případně soubojích s nepřáteli, ale také je občas nutné vyřešit nějakou tu lehčí logickou hádanku. Na celé video se můžete podívat níže v novince. Zítra odpoledne bychom se měli z prvních recenzí dozvědět, jak Knack dopadl.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lecheff

Z videa sa da velmi dobre posudit uroven tej ktorej hry - ten kto toto nedokaze, musi trpiet nejakou fatalnou poruchou. Alebo sa ti snad na obrazovke bude vykreslovat nieco ine, ked budes drzat ten gamepad v ruke ??? Demencia na plne obratky a ani rubat gebulou o stenu uz tomu velmi nepomoze - beznadejny pripad.

stillalive

Lákavější než na puberťáky cílené střílečky. Umět soudit z videa chci taky a mám tu zatraceně velký výběr z těch, kteří by mě to mohli naučit. Demagogie na plné obrátky a chybí už jen rubnout kebulí o zeď!

lecheff

od zaciatku som hovoril, ze toto je tuctova behacka/skakacka, ktora nema cim prekvapit - nuda

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍2

nějak v tom nemůžu najít sílu a potenciál next-genu [s13]

karukatimon

Nechápu srovnání s ratchetem na místě by bylo spíš srovnání s jackem který má blíže ke skákání než střílení + muj názor je, že je to hra která je prostě oldschool hopsačka kterou nekupuju jenom proto že si myslím(doufám) že bude za cvhilku na ps+.

romeno
👍2
👎2

Hra vypada super , vic takovych plosinovek :-)

busines
busines #Avari37
👍5

PS3Fanboy: Vypadá to hrozně a přitom je hra těžkotonážní tunel až to rve oči. V recenzích to bude asi těžký fail. Kam se to hrabe na Ratcheta z PS2.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍6

busines: Taky jsem na ty textury koukal a dost mě to šokovalo.

Knack je prostě prázdná a sterilní nuda. Tohle video mě prostě odradilo.

busines
busines #Avari37
👍8

Prázdné, nudné a sterilní. Pro děti za poloviční cenu fajn, ale jinak nikoli. A ty textury v čase 2:49 na železe taky bída.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍4

No příjde mi to docela prázdné a nebyla tam žádná muzika. Zatím teda nic moc, čekal jsem něco lepšího. Po tomhle videu se mi hra moc nelíbí.

Když vezmu jak byl vymakanej první Ratchet and Clank pro PS3 tak proti němu je Knack slabá káva.

lukasholak
lukasholak #CHELSEA

hm...

jelmi

Až se to omrzí těm co si to museli vzít s PS4, tak taky koupim, dáme s dětma coop [s14]

_UnderTaker_
_UnderTaker_ #NextGen720
👍1

Hmmm.... Knack moze len prekvapit, kedze to kazdy dost odpisuje, ale podla mna ta hra potencial urcite ma, aj ked jasne, ze to nebude titul desatrocia, ale minimalne na uroven starych dobrych Ratchetov by to mat mohlo.... [s16]

Banan
👍3

chybí mi tam hudba

alex33cz
👍3

Ale jo rad si to zahraju, aspon si nebudu tak drasat nervy jako u jinych her.