Konzolista.cz

Dva deníčky na Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition

novinkapátek 15. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dva deníčky na Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition
Vývojáři ze studia Blizzard Entertainment dnes vydali dva deníčky na svoji hru Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, která vyjde na staré i nové konzole už příští týden. První deníček je věnován ovládání a využití funkcí ovladače DualShock 4. Druhý deníček se pak zabývá novými možnostmi kooperativního hraní, které nová verze Diabla 3 nabídne. Na oba deníčky se můžete podívat níže v novince. Vývojáři z Blizzardu dnes potvrdili, že se našel v PlayStation 4 verzi bug, díky němuž může občas klesnout framerate. V současnosti pracují na opravě a věří, že problém bude skrze update vyřešen v následujících dnech.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Xbot1
Xbot1 #onepower

Doufám že to nevopravěj a na Ps4 to pojede na 15 fps :D :D Nic jinyho si majitelé ubohý konzole bez exklusivit nezasloužej :D

Spratekk_CZ

Updaty mají vycházet a přinášet nový věci jako u PC a next genů takže jop

malinoisdancer

Nej hra, ale bude stejná podpora jako na PC? Mě zajímá verze PS3 [s8]

Spratekk_CZ

PS4 běží díky bugu hůř? Mělo by mě to těšit, ale upřímně doufám, že to odladí.

Jak někdo může podporovat zlodějinu Xzone a JRC???!!!

Gorashek
👍1

Jakto ze uz to par lidi hraje.. videl sem i na ps4 streamu od 12 srpna to tam par lidi pari..

To je nespravedlive

kopcis
kopcis #P_L_A_Y

Doufam ze Xzone v pondeli taky rozesila .. Jinak me vyzuje

kopcis
kopcis #P_L_A_Y

Diablo [s7]

Související články

Nejčtenější články