Druhá část záběrů z E3 demoverze Dragon Age: Inquisition

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
Komentáře (7)
1.díl byl super. 2.sem bral day one a velká chyba dvojka byla opravdu špatná , tak doufám že 3.díl bude opět supr
Sice jsem nehral zadny dil ale mam rad akcni RPG tak uvidim rad bych si zkusil Demo pred vydanim.
Deshien : Konecne od tebe krasny komentar - ja jsem ciste nahodou k 1 dilu Dragon Age koupil taky vsechny dlc ja tu hru miluju - pak prisla 2ka - zacatek byl dobry a pak me to sklamalo na plne care , ale tet tu mame 3dil ktery se vraci v plne parade - tesim se na stare zname postavy ... Nekdo tu minule psal ze mu nesedi ten fantasy svet v Dragon Age - me se naopak libi ma sve kouzlo a svuj styl - dobre jsou ty strategicke prvky pri hazeni vsemoznych kouzel - dale starat se o celou bandu od vyzbroje az po taktiky ktere maji pouzivat v boji . No jak to tak vydim bude se to hrat samo - proste pecka [s7] [s16]
Tesim se jak malej Jarda.....Dragon Age ja velmi rad
Jen tak jsem to proklikal ale tohle beru day one... prvni dily byly hodne dobre,vlastne tak dobre ze jsem nakupoval uplne vsechna dlc a pak jeste vsechny mozne kraviny na FB ci na strnkach EA abych si odemknul vsechny predmety ktere ve hre byly .. Tohle bude kombinovat podle vseho vsechno dobre z obou dilu.. z jednicky rpg hru a otevrenejsi lokace a z dvojky souboje a uzasne moznosti pri volbach v pribehu ci u postav
cz titulky kurde!
Ještě chvíli a celou tu hru dokoukáme :)