Dragon Age: Inquisition – gameplay video

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Komentáře (14)
Open World Zaklinac by mohla byt ultimatni hra, zvlaste pokud se inspiruji DS a prevezmou jeho soubojovy system, ale CDP zatim zadny OW neudelal, takze je potreba byt opatrny. DA2 zklamalo na cele care, u DA3 je potreba byt opatrnejsi jeste vice. O koupi jednoho, obeho ci niceho za plnou cenu nebo ve sleve se rozhodnu az podle realnych vysledku. Skyrim jsem kupoval az ve sleve a vzhledem k problemum na ps3 jsem udelal dobre. DS jsem kupoval po vydani a take nelituj. Soudit predem, co se povede a co ne, bych se neodvazil.
tesiiiiiiiiiiiiiiiim
Mě se to líbí, určitě pořídím. Ale více se těším na Zaklínače..to je jasné :D
Já bych si dal takový baldurs gate v enginu dnešních RPG her s pravidly Dungeons & Dragons :)
Tyjo ted koukám, ono to snad dělá i stejný studio.
Nwm oč ale připadá mi to jak nějáká mmorpg něco jak TESO na jiném enginu
Dragon Age si nenecham ujit v zadnem pripade - Mam rad tuhle hru jde si vlastni cestou ...2 dil me nebavyl ale 1cka byla super ... Draci vypadaji krasne zive - na to ze to neni nextgen hra ... Ale jak se znam vezmu i Lords of Fallen [s6]
Smula pro lidi co neumi anglicky. Ja se na to tesim :) kdybych se mel omezovat na konzolich jenom na cz rpg tak si toho moc nezahraju.
Ak bude čeština, možno, inak ma táto hra minie a počkam na zaklínača alebo skor dám prednosť Lords of Fallen
cz titulky prosím
Dragon Age nebo Zaklínač? Proč ne obě? [s6]
KazisvetCze: to ani nemusíš, Zaklínač bude 100x perfektnější.
Čeština bohužel nebude, tak že další - oproti zaklínači. Vypadá to ale jinak docela pěkně.
Jedině v češtině, jinak ani náhodou.
Tohle moc dobře nevypadá co se týče fantasy asi si počkám na Zaklínače 3 :)