Dragon Age: Inquisition dostává první nadšené recenze
novinka•úterý 11. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Electronic Arts
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (21)
Faith in Bioware restored
-> kokodas
Angry joe uz vydal preview a pekne si pochvaloval
Uz aby to PPL dovezla[s7][s7][s7]
On je v pohodě i NAT type 2,tam to jde přes router/firewall,neblokuje to ale žádné pakety.O2 je v tomhle nanic,kdybych dál používal ten jejich router tak bych si nic nezahrál,na jejich Zyxelu nefunguje ani port forward...
Mam ps4 a s netem od UPC mam NAT type 1 nemam zadny problem s MP ani komunikaci - vzdy slysim vsechny pratele ...
Už mám předobjednáno,vytvořený save v Dragon Age Keep a 18.11. to tu bude :D (US verze) Jsem taky rád,že se v přiběhu objeví Hawke,toho bastarda jsem na DA2 miloval nejvíc,i přes horší gameplay.KazisvetCze:NAT1= connected directly to modem
NAT2= wireless/through router
NAT3=get a better isp,NAT type 2 je v pohodě,já jsem měl s O2 na X360 NAT type 3,takže klídek.PSN mi funguje bez problémů,zajímavé že si stěžují jen lidé co PS4 nemaji/mají radši XOne :D
Kazi neplet do toho O2 :D
musim souhlasit s EEEEE to ze je odstavka psn ,hackeri napadli psn.... je tady furt,ale to ze hackeri napadli taky xbox,to ze lidi s internetem od O2 si nezahraji na xboxu,nebo to ze nekterym lidem pred rokem napadli konzole a koupili dlc do fifi se tady neresi a zb toho vypliva ze psn ma strasne problemy a xbox je zcela bez problemu,ale pravda je nekde jinde.
jinak ke hre na dragon age jsem dost zvedavy a asi budu kupovat snad si hru uziju i kdyz ma znalost anglictiny neni tak velka.
Tak dvojka si odnášela taky všude samé 8/10 a jaká to byla nehratelná srajda. Takže bych byl opatrnej.
Možná se tu nic o xlive nepíše, protože je to článek o Dragon Age.....musíš číst nadpis kluku[s16]
eeeee: Zdejším Xbotům jede Xlive vždy a všude , takže když MP tak Xbone:).
Předobjednáno a nehorázně se těším! Dávám si znova Origins a je to prostě skvost. Doufám, že trojka bude mít podobnou hloubku a nebude to takovej odfláknutej paskvil jako dvojka.
nj ečko , hlavně že ti nám něco povíš [s1]
XLive pry jede v omezenem rezimu a jsou problemy s multiplayerem Halo. Ale tady se clovek nic nedovi, jen ze nefunguje psn, ktera mi bez problemu funguje :-).
Kazisvet: dobry vtip, ten se ti povedl :-).
Tak pokud to myslel takhle , tak to napsal blbě [s1]
Mám už dávno objednáno a tesim se jak malej Jarda
Kostej-cz: presne tak
Nic nesrovnava jen rika ze do Zaklinace bude kralovat Dragon Age - Nevim cemu se tu smejes ...
to bude nejlepsi rpg, dokud nevyjde zaklinac
Počkám si na recenzi od AngryJoe. Velkým recenzentům vůbec nevěřím, většina z nich je podplacená. Hlavně ty největší - IGN, Gamespot, ....
To bylo jasne po zmrsene dvojce se Dragon Age vraci v plne palbe ... Beru v den vydani [s7]