Konzolista.cz

Dragon Age: Inquisition dostává první nadšené recenze

novinkaúterý 11. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dragon Age: Inquisition dostává první nadšené recenze
Ačkoliv akční RPG hra Dragon Age: Inquisition od studia Bioware vychází v Evropě až 21. listopadu, už dnes se objevily první recenze. Asi nepřekvapí, že se v nich především chválí, a to skvěle napsaný příběh, zajímavé postavy, zábavná hratelnost, nádherná grafika nebo povedený rafting. Jen sem tam se objevují menší mušky, a třeba vedlejší úkoly mohly být zajímavější. Známky jsou poté následující: IGN - 8.8/10, Gamespot - 9/10, Polygon - 9.5/10, Eurogamer - 8/10, Game Informer - 9.5/10, Videogamer - 8/10, Destructoid - 8.5/10, Joystiq - 10/10, GamesBeat - 8.7/10, Shacknews - 9/10, Gaming Trend – 9.5/10, AusGamers - 9.2/10, PlayStation Lifestyle - 9/10, Digital Spy - 8/10, GameCrate - 8.8/10, Gamesradar - 8/10, Gaming Nexus - 9/10, Stevivor - 8/10, Hardcore Gamer - 10/10, God is a Geek - 8/10, Softpedia - 8.5/10 nebo XboxCulture - 9.5/10.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (21)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
deepthr04t

Faith in Bioware restored

Hostile-Unicorn

-> kokodas

Angry joe uz vydal preview a pekne si pochvaloval

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Uz aby to PPL dovezla[s7][s7][s7]

redfire
redfire #Objection!

On je v pohodě i NAT type 2,tam to jde přes router/firewall,neblokuje to ale žádné pakety.O2 je v tomhle nanic,kdybych dál používal ten jejich router tak bych si nic nezahrál,na jejich Zyxelu nefunguje ani port forward...

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Mam ps4 a s netem od UPC mam NAT type 1 nemam zadny problem s MP ani komunikaci - vzdy slysim vsechny pratele ...

redfire
redfire #Objection!
👍1

Už mám předobjednáno,vytvořený save v Dragon Age Keep a 18.11. to tu bude :D (US verze) Jsem taky rád,že se v přiběhu objeví Hawke,toho bastarda jsem na DA2 miloval nejvíc,i přes horší gameplay.KazisvetCze:NAT1= connected directly to modem

NAT2= wireless/through router

NAT3=get a better isp,NAT type 2 je v pohodě,já jsem měl s O2 na X360 NAT type 3,takže klídek.PSN mi funguje bez problémů,zajímavé že si stěžují jen lidé co PS4 nemaji/mají radši XOne :D

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Kazi neplet do toho O2 :D

the_edge
the_edge #dave3345

musim souhlasit s EEEEE to ze je odstavka psn ,hackeri napadli psn.... je tady furt,ale to ze hackeri napadli taky xbox,to ze lidi s internetem od O2 si nezahraji na xboxu,nebo to ze nekterym lidem pred rokem napadli konzole a koupili dlc do fifi se tady neresi a zb toho vypliva ze psn ma strasne problemy a xbox je zcela bez problemu,ale pravda je nekde jinde.

jinak ke hre na dragon age jsem dost zvedavy a asi budu kupovat snad si hru uziju i kdyz ma znalost anglictiny neni tak velka.

Beny
Beny #Blood 1

Tak dvojka si odnášela taky všude samé 8/10 a jaká to byla nehratelná srajda. Takže bych byl opatrnej.

ASGARD17
ASGARD17 #asgard17
👍3

Možná se tu nic o xlive nepíše, protože je to článek o Dragon Age.....musíš číst nadpis kluku[s16]

risix

eeeee: Zdejším Xbotům jede Xlive vždy a všude , takže když MP tak Xbone:).

Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord

Předobjednáno a nehorázně se těším! Dávám si znova Origins a je to prostě skvost. Doufám, že trojka bude mít podobnou hloubku a nebude to takovej odfláknutej paskvil jako dvojka.

Fry
Fry #( . ) ( . )

nj ečko , hlavně že ti nám něco povíš [s1]

eeeee
eeeee #můj názor
👍3

XLive pry jede v omezenem rezimu a jsou problemy s multiplayerem Halo. Ale tady se clovek nic nedovi, jen ze nefunguje psn, ktera mi bez problemu funguje :-).

Kazisvet: dobry vtip, ten se ti povedl :-).

Fry
Fry #( . ) ( . )

Tak pokud to myslel takhle , tak to napsal blbě [s1]

ASGARD17
ASGARD17 #asgard17
👍1

Mám už dávno objednáno a tesim se jak malej Jarda

bobo4cz
bobo4cz #PS4, One
👍1

Kostej-cz: presne tak

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍5

Nic nesrovnava jen rika ze do Zaklinace bude kralovat Dragon Age - Nevim cemu se tu smejes ...

bobo4cz
bobo4cz #PS4, One
👎4
👍3

to bude nejlepsi rpg, dokud nevyjde zaklinac

kokodas
👍1

Počkám si na recenzi od AngryJoe. Velkým recenzentům vůbec nevěřím, většina z nich je podplacená. Hlavně ty největší - IGN, Gamespot, ....

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍5

To bylo jasne po zmrsene dvojce se Dragon Age vraci v plne palbe ... Beru v den vydani [s7]

Související články

Nejčtenější články