DICE: Battlefield 3 bude vypadat skvěle i na konzolích

Tvoje reakce na článek
Galerie




































recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Leonovi S. Kennedymu bude patřit zhruba polovina hry Resident Evil Requiem
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Akční RPG hra Star Wars: Fate of the Old Republic vyjde dříve než v roce 2030
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
Komentáře (29)
netrvalo to dlouho a začal se řešit opět rozdíl PS3 a Xbox360. Každopádně to bude vypadat skvěle.
Ty voe, Cecile, ty se trošku zamysli, než zase něco vyplodíš[s10]
sohlasim ze zbyndou ma pravdu vsechno to brzdi zasranej Xbox kdyby ty zasranci z Xboxu vam tam dali bluray mechanyku, ale to nedaj protoze ten Xbox by vam museli prodavat tak 2o tisic ,tak to FPS se zvedne na obouch konzolich[s6][s15]
Zavorka ty magore komu tady říkáš ať si to strčím do ...... vychladni chlapečku ty seš normálně na průplesk a to není pravda že všechno dělají na PC a a Xbox má DVD jo ? nebo už ste přešli na BD disky? že sem si nevšiml stojí to za hovno jenom kvůli tomu že by se to nevešlo na ty vaše DVDčka jinak Framerate sem vůbec nemluvil to je druhá věc na to serou hlavně když to jede plynule tak se příště uklidni ty záchvate [s8]
Já se moc těším. Dvojka byla bomba a tak věřím,že trojka se jim taky moc vyvede.
tak teď sem na váškách protože jak někdo začne srovnát grafiku PS3 vs Xbox tak vím jak to přesně bude, všechno je udělaný tak aby to běželo na zasranym 8GB disku a podle toho pak vypadá Playstation 3 verze
Tomuhle se věřit dá. Podívejte se na BBC2 - jedna z nejlíp vypadajících her. (multiplatformových).
jestli chcete aby to vypadalo ještě líp tak se přihlašte na misi někde v iráku máúcta!!!
Docela jsem si jistej tim, že na X360 bude BF3 vypadat líp.. a to kvůli tomu, že hra je primárně vyvíjena na PC a Xbox má k architektuře PC blíž, než PS3..
FreeGoro kéž by to tak dopadlo,ale mám obavy že budou obě verze PS3/XBOX maximálně totožné.
link zajimavy pocteni...proc bude BF3 vypadat na Ps3 naprosto famozne,kdezto na xboxu takove kvality nejde ocekavat :)
Ha, Zhoolender! :D Já nebudu kupovat ani jedno borče. CoD 5 byl poslední díl, který jsem si koupil. Ostatní novější hraji pouze u kamarádů a jelikož CoD byla moje první FPS(odjakživa jsem nějak FPS žánr nemusel ale s prvním dílem CoD přišel zvrat), tak se prostě někdy zástát musím. Když někdo píše kraviny o CoD, které jasně dokazují závist CoD sérii a jejího úspěchů, na kterém dle některých i nezáleží, tak to se prostě nedá nezastat... Přiznám - Poslední dobou je rájem hackerů a má už zastaralý engine atd.., na druhou stranu se stále masivně se prodává, masivně se prodávají i DLC a masivně se hraje MP.
WarNex: TY? Nijak, jelikoz ty patris k te bande zaslepencu mw3, tak ty tyhle pekny reci o konkurenci nebudes verit ani za k*kot :D....Jinak ja si o tom nemyslim nic, radeji si pekne pockam na vydani a nebudu si delat falesny nadeje :)
Věřím že Battlefield 3 bude parádní i na konzolích,když si dají vývojáři záležet a neodfláknou to...Konzole mě navíc na rozdíl od PC zatím nezklamaly stačí se podívat na Killzone 3 která je graficky úžasná a na podzimní pecku Uncharted 3,ta stejně všechny strčí do kapsy a na Annual Interactive Achievement Awards zase vyhraje všechny hlavní ceny jako před dvěma lety.Takže konzolisté nesmutněte když to s Battlefield 3 náhodou nevyjde.[s14]
BF není CoD, a to je důvod proč věřím, že to bude po grafické i herní stránce naprostá paráda. Doufám, že mapy budu opět "tak akorát", žádné malé "arény".
Mě každá mapa v BBC II přišla velká (oproti COD [s6] )
tullvan: na konzole je to moc hráčů. vzpomeň si na MAG. mě vyhovuje 24 hráčů. velký mapy nemusím. jediná velká mapa v BBC 2 je Heavy Metal a než tam někam dojdeš tak to trvá docela dlouho.
Po experimentech s FB1 v BBC 1,2 na PS3 aby neeeeeeeee to cekal kazdyy nee [s1][s4]
uz neverim nicemu a nikomu.[s6][s6][s6][s4][s15]
Aj keby to povedal sám boh tak im už neverím, toto hovoria o každej hre a všetci vieme ako to stále dopadne...
Takl o X360 verzi strach nemam, uz BF2 vypadal v tech zimnich misich famozne..
Tomuhle docela věřím sice nebude tak dobře nasvícený , nebude podporovat vysoké rozlišení ale vypadat dobře bude ... Dice nejsou žadným nováčkem na poli konzolovích her a ví jak je postavit engin ... máme přeci už dva důkazy BBC 1 a BBC 2 ... a Battlefield 3 i na konzolích bude představovat novou generaci FPS :D :D :D
Nema 15 rokov ked vravy ze to bude dobre na konzolach tak bude,mile deti
Je snad nějaký důvod nevěřit jeho slovům? DICE vždy na konzolích splnili veškerá očekávání co se technických kvalit týče. Mirrors Edge do dnes obdivuji, jak dokázali s touto hrou vytvořit tak nádherný a originální look s Enginem Unreal Engine 3.0 ve stabilním framerate na konzolích. Je tu z vás někdo programátorem, který se podílel na psaní eginu Frostbite 2, že si myslíte že to není možné? Stačí se podívat na Naughty Dog a jejich Uncharted, to je totiž skvělým příkladem. Engine Uncharted 1.0 dokázal zobrazovat hru do té doby v nevídané grafice. Následná optimalizace na engine Uncharted 2.0 dokázal, že Uncharted 2: Among Thieves vypadal opět bezkonkurenčně na svou dobu na příč konzolema. Zatim co jsme viděli z Uncharted 3, je vidět, že i přes to že předchozí díl čerpal maximum výkonu (údajně), tak i nový díl vypadá zase o generaci lépe, což dokazuje jak moc dokáže správně napsaný engine, který dokáže využít ještě efektivněji to co předtím tak efektivně nevyužili. Já tomu věřim a nehorázně se na to těšim.
Jak mu mám věřit?
Zavorka: souhlas
už aby byl podzim[s6]
PR řeči, klasika. V listopadu si o tom můžem pokecat a bude záležet na nich, jakým směrem se ta diskuze povede.[s1]
No to, sakra, doufám... co se týče třeba COD, tak už teď, byť jen s trailerama, jsou DICE napřed o generace dvě[s10]
tak tomuhle nevěřím