Konzolista.cz

Destiny za prvních pět dní utržilo 325 milionů dolarů

novinkačtvrtek 18. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny za prvních pět dní utržilo 325 milionů dolarů
Activision v minulém týdnu oznámil, že do obchodů celkem rozeslal zásilku s hrou Destiny ve výši 500 milionů dolarů. Hodně se ale čekalo, kolik se nakonec prodá. Přesná čísla zatím nemáme, na ty si musíme počkat, ale dnes Activision alespoň oznámil, že Destiny utržilo v obchodech 325 milionů dolarů za prvních pět dnů, což samozřejmě není špatný výsledek. Destiny je tak nejlépe prodávanou novou značkou v herní historii, a daří se mu i v Japonsku, kde pomohlo v prodejích konzoli PlayStation 4.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍3

A teď se všichni blbečci kousněte doprdele. Destiny kravina a BOOM on ose to prodává. Jasně reklama... Jak je psáno, kdo zkusil BETU, tak věděl do čeho jde !!!! A měl aspoň objektivní názor. A už jsou recenze 9/10. Žádne dřívější plejky. Jděte si hrát CoD šašci....

a teď do mě "hloupé ovečky" [s16]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎1

Obsah bety je uplně stejnej jako obsah celé hry, tedy prázdná nuda. Je opravdu smutné jaké hry se prodavaj dobře. Dobra recenze je na games.cz. za mě 3/10

MARTASLJ: Přesně

Prodeje jsou až moc dobré na tak špatnou hru.

chasmi
chasmi #chasmi
👍5

Žádný hype,lidi zkusily betu a ta je přesvědčila o koupi.Věděli do čeho jdou.Destiny[s7]

JEDImfp

tak me to moc nechytlo,zatim.rozhodne to neni halo,spis horsi bordelands,pribeh nikde a grafika,uuuuf.zrovna jsem dohral killzone a to je uplne jiny level.musim si dat znovu killzone abych si srovnal oci.cekal jsem neco jinyho

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2
👎1

A já jsem causuál, no a cóó´, no a cóó, no a coóóooooooooooooooooooo.

Offon
Offon #Close it.
👍3

MARTAS: Člověk, co dá MW3 10/10 a Crysis 3 9/10 nemá absolutně žádný právo nadávat na ubohé casual publikum. [s1]

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👍1

Destiny je nezastavitelny!

MARTASLJ
👎6
👍2

Priemerná hra s nadpriemerným hypom a to len ukazuje aké je herné "Casual" publikum úbohé.

chasmi
chasmi #chasmi
👍2
👎1

Skvělá hra~skvělé prodeje.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Krasny číslo,klobouk dolu

Související články

Nejčtenější články