Konzolista.cz

Destiny - Venuše gameplay trailer

novinkapondělí 18. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny - Venuše gameplay trailer
Nedávno vývojáři ze studia Bungie vydali video, které představovalo planetu Mars, na níž byl jen písek a sem tam nějaká ta základna. Dnes tu máme od vývojářů video představující planetu Venuše, na níž se bude možné rovněž vypravit a zažít na ní nejedno dobrodružství. Venuše se od Marsu už na první pohled hodně liší, je na ní dostatečné množství zeleně a celkově je daleko rozmanitější. Na video se můžete podívat níže v novince. Hra Destiny vyjde už za tři týdny pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Můžete si ji objednat s pěkným tričkem - http://www.xzone.cz/destiny.php3?a_aid=11051105 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Moneta napsal.. "Co chcete hrát na DESTINY pul roku?"

Budu-li mluvit za sebe, tak odpoved' zní - presne to, co hraju treba na BATTLEFIELD 4 už pul roku a budu hrát i rok další. U týhle povedený válecný FPS se skvele bavím a nemám nejmenší pochyby o tom, že se podobne skvele budu bavit i u poutavýho DESTINY. A dokud se clovek baví, tak hraje, to je jednoduchá rovnice [s14]

No, každýmu podle jeho gusta. Já se teda teším [s14]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

Predobjednana limitka.Tesim se jak decko.luxus!

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍3

Zdárec lidi, v první řadě je to od BUNGIE. HALO mluví za vše a jejich Universum je dokonalé. Destiny, která spolkla 500MEGA $ bude ještě lepší. Je to jejich primární cíl vytvořit další Universum. Hratelnost, Grafika, Lokace - Nádhera !!

Hrál jsem betu na X360 a nyní čekám na XO a Destiny Limited Edition (DLC zajištěny :D).

Budou eventy, jen v Betě jsem našel cca 5 vstupů do tzv. Dungeonů - bude se lootovat, aby člověk přenesl co nej výbavu na MP (to mě strašně nadchlo). Tam je tolik zábavy. Hledaní Ghostů poschovávaných po mapách. Je tam toho dost. A Full version nám něco určitě ještě přinese.

Musím pochválit dobré zpracování grafiky, nikde jsem se nezasekl a to jsem prolezl co se dalo. A btw marketingový BF4 kde se sekneš o cihlu je fakt na pěst.

DESTINY FOREVER [s7]

Spratekk_CZ
👍2

Moneta: betu si zkoušel až po ukončení, viď?

Obsahu tam bude víc než dost to si buď jistej.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👎1

Heymi9615 : Kup to day1 a pot k nam do klanu ... Na vanoce budou jine hry ... Ja asi pojedu Destiny az do prichodu MGS5 - MGO ....[s6][s7]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Předobjednáno! Hned po betě sem měl jasno že tuto bude MASAKR! [s16]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1
👎1

Ja na te hre zeru uplne vsechno - grafiku , hratelnost , lokace , pribeh , nepratele a skvelou hudbu ktera vzdy graduje v tech tvrdych akcich ...Kdyz byla ohlasena Destiny a skoukl jsem prvni gameplay, pousmal se hmm dalsi tuctova strilecka - velice rychle jsem totalne zmenil nazor - tohle ja ukazka dobre odvedene prace ze strany Bungie . Tesim se co vse zazijem s klanem EQcz - to bude jizda [s6][s7]

Spratekk_CZ
👎1

Ono taky pravda a láska vítězí a jak to je opravdu víme všichni

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336

Plejstik: Myslim ze som niekde cital o tom ze Venusa sa zmenila s prichodom Travelera. To preto tam je tolko zelene. Aspon si myslim ze som to povedal nejako ako to je[s11]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍3

Vypadá to krásne a teším se až se tam probehnu, ale taky týhle planete mohli dát vývojári jiný jméno a umístit jí do jiný planetární soustavy. Mars je pustý v reálu a i v DESTINY si zachovává podobný ráz, což je bezva a jsem za to rád. Ovšem pokud jde o VENUŠI, no.. link

Chápu, že je to hra, kde se fantazii meze nekladou, ale i tak, mohli si dát tu práci s vymyšlením originálnejšího a trochu uveritelnejšího názvu. Treba ANDROMEDA by mi k tý planete/krajine na videu sedela o dost víc [s14]

gumos22
gumos22 #Učitelskej
👎1

Day one za 99 Kč v JRC :) Tyhle akce miluji, stejně jako byl tehdy watch dogs za 1 Kč :D

jarda85
jarda85 #PS4
👍4

tak tohle už je ale týrání malych zvířátek :D těšim se jak malej

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍6
👎1

Ještě chvíli to do mě perte a kupuju day1. Ale chtěl jsem to vzít až na vánoce....

Související články

Nejčtenější články