Destiny - Venuše gameplay trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (13)
Moneta napsal.. "Co chcete hrát na DESTINY pul roku?"
Budu-li mluvit za sebe, tak odpoved' zní - presne to, co hraju treba na BATTLEFIELD 4 už pul roku a budu hrát i rok další. U týhle povedený válecný FPS se skvele bavím a nemám nejmenší pochyby o tom, že se podobne skvele budu bavit i u poutavýho DESTINY. A dokud se clovek baví, tak hraje, to je jednoduchá rovnice [s14]
No, každýmu podle jeho gusta. Já se teda teším [s14]
Predobjednana limitka.Tesim se jak decko.luxus!
Zdárec lidi, v první řadě je to od BUNGIE. HALO mluví za vše a jejich Universum je dokonalé. Destiny, která spolkla 500MEGA $ bude ještě lepší. Je to jejich primární cíl vytvořit další Universum. Hratelnost, Grafika, Lokace - Nádhera !!
Hrál jsem betu na X360 a nyní čekám na XO a Destiny Limited Edition (DLC zajištěny :D).
Budou eventy, jen v Betě jsem našel cca 5 vstupů do tzv. Dungeonů - bude se lootovat, aby člověk přenesl co nej výbavu na MP (to mě strašně nadchlo). Tam je tolik zábavy. Hledaní Ghostů poschovávaných po mapách. Je tam toho dost. A Full version nám něco určitě ještě přinese.
Musím pochválit dobré zpracování grafiky, nikde jsem se nezasekl a to jsem prolezl co se dalo. A btw marketingový BF4 kde se sekneš o cihlu je fakt na pěst.
DESTINY FOREVER [s7]
Moneta: betu si zkoušel až po ukončení, viď?
Obsahu tam bude víc než dost to si buď jistej.
Heymi9615 : Kup to day1 a pot k nam do klanu ... Na vanoce budou jine hry ... Ja asi pojedu Destiny az do prichodu MGS5 - MGO ....[s6][s7]
Předobjednáno! Hned po betě sem měl jasno že tuto bude MASAKR! [s16]
Ja na te hre zeru uplne vsechno - grafiku , hratelnost , lokace , pribeh , nepratele a skvelou hudbu ktera vzdy graduje v tech tvrdych akcich ...Kdyz byla ohlasena Destiny a skoukl jsem prvni gameplay, pousmal se hmm dalsi tuctova strilecka - velice rychle jsem totalne zmenil nazor - tohle ja ukazka dobre odvedene prace ze strany Bungie . Tesim se co vse zazijem s klanem EQcz - to bude jizda [s6][s7]
Ono taky pravda a láska vítězí a jak to je opravdu víme všichni
Plejstik: Myslim ze som niekde cital o tom ze Venusa sa zmenila s prichodom Travelera. To preto tam je tolko zelene. Aspon si myslim ze som to povedal nejako ako to je[s11]
Vypadá to krásne a teším se až se tam probehnu, ale taky týhle planete mohli dát vývojári jiný jméno a umístit jí do jiný planetární soustavy. Mars je pustý v reálu a i v DESTINY si zachovává podobný ráz, což je bezva a jsem za to rád. Ovšem pokud jde o VENUŠI, no.. link
Chápu, že je to hra, kde se fantazii meze nekladou, ale i tak, mohli si dát tu práci s vymyšlením originálnejšího a trochu uveritelnejšího názvu. Treba ANDROMEDA by mi k tý planete/krajine na videu sedela o dost víc [s14]
Day one za 99 Kč v JRC :) Tyhle akce miluji, stejně jako byl tehdy watch dogs za 1 Kč :D
tak tohle už je ale týrání malych zvířátek :D těšim se jak malej
Ještě chvíli to do mě perte a kupuju day1. Ale chtěl jsem to vzít až na vánoce....