Konzolista.cz

Destiny už v září nabídne nový obsah

novinkapondělí 15. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny už v září nabídne nový obsah
Studio Bungie oznámilo dvě velká rozšíření Expansion I: The Dark Below a Expansion II: House of Wolves, která budou součástí Season Passu, přičemž první vyjde do konce letošního roku. Pokud už máte Destiny dohrané, a jen hrajete Strike mise nebo multiplayer, který není vůbec špatný, určitě vás bude zajímat nový obsah, který bude dostupný zdarma. Už o víkendu se do multiplayeru objevil nový režim Salvage, který jsme zmínili v recenzi. To hlavní ale přijde až zítra, na kdy je slíben velký Raid pro šest hráčů Vault of Glass, určený pro 26 level. Je třeba upozornit, že tento Raid bude pouze pro hráče, kteří mají dalších 5 kamarádů, nebude možné jako ve Strike misích nahnat náhodné hráče. Dále se během září objeví multiplayerový režim Combined Arms, PvE mise Queen's Wrath odehrávající se v pásu asteroidů nebo multiplayerový režim Iron Banner, v němž hráči budou těžit ze svého levelu a vybavení. Režim tedy nebude vybalancovaný mezi levely, což někteří určitě přivítají. Vývojáři hodlají přidávat obsah každý měsíc.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
kaktusak_cz

super ,uz se tesim ,hra je proste super ,a komu se nelibi tak at mu treba bouchne hlava[s6]

BigFood79
BigFood79 #Ovw / Ttf2

No jako dávat Raid na středu to asi hulej dobrej matroš.

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👍1

Bungie davej! Destiny nejlepsi next gen! :D

JEDImfp
👍1
👎1

Offspring_CZ:mas pravdu,trochu me to ulitlo,horka hlava [s6]

Lord_of_Angmar

HonZyczech - Dúfam stihnem do tej doby vylevelovať..........

Kanive
Kanive #IDontKnowU

off tak jsem se tam přisral ;)

Offon
Offon #Close it.
👍2

JEDI první si to přečti, pochop to, a pak komentuj. Tohle není žádný DLC. Destiny je (víceméně) MMO, a mohl bys vědět, že to těchto her se přidává obsah postupně. Tohle bude vše zadara, pro všechny. Tak nekydej a první si o tom něco zjisti.

A když už jsem tu, udělám si malou reklamu. Kdyby někomu náhodou chyběl ten klan nebo 5 kamarádů, přidejte se k nám link [s14]

Kachlo
Kachlo #BOSS

Ty MP režimy jsou asi omezené, protože dnes už tam není

Spratekk_CZ

Prostě obsahu bude hromada pro všechny. Jen mě zajímá, jestli to co přidají je časově omezeno, nebo na pořád už součást hry

JEDImfp
👎4

to tam nemohlo byt rovnou,zas***y DLCka

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336

No tak mi sa v klane nejako dohodneme na case a pojdeme na to :-D Ale na ten Raid sa tesim [s7]Destiny[s7]

Ezee
Ezee #Alcaross
👎1

No tak do roka z toho bude i "9ková" hra [s1]

Související články

Nejčtenější články