Destiny už hrálo téměř 13 milionů hráčů
novinka•úterý 23. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (15)
nevím,proč tolik chvalozpěvu...stačí se podívat na různá fora či bazary a můžete porovnávat- ti co se této hry chtějí pak zbavit-prodat-vyměnit moc úspěch nemají,nabídka je mnohem větší jak poptávka,sám jsem tuto hru měl doma/naštěstí jenom zapůjčenou/a byl jsem rád jak jsem ji s díky vracel a byla z domu....
koukám tady každej kokos řeší kolik to hralo hráčů!!! Každej den hraje tuto hru 3,5 mil hráčů a díky new DLC je ta hra ještě více chytlavější.Bungie patří mezi nej studia a jestli někdo napíše , že od něj je každá hra nic moc tak je nehraj a nekaž to tu!Ja tu hru hraju ,že mě to baví a ne že je to nic moc.Destiny má mooooc velkej potenciál a je jen na vyvojářích jestli ho využijí nebo ne.Držim palce!
Zajimalo by me co dela tech 500 vyvojaru, porad dokola ty same bounty, daily, weekly a jednou za 3 tejdny se uracej udelat iron banner :D
Je to stejně nuda , nemá to ani polovinu co slibovali na E3. Chybí mi matchmaking když zrovna není s kým hrát že by mi to přidělilo volné hráče. Uvidíme jak na tom bude dvojka. Tohle je pouze ořezaná verze MMO Bordelans a Halo
Je to takový mišmaš Halo + WOW dohromady,ale mě se to líbí :D
je fakt ze mi ted na stole taky smrdi od kamose the last of us a ja si radeji pustim Destiny. BTW Crota na normal taky pokorena :)
Hrálo [s6]
Mitsu jak pro koho ve 30fps pokulhává za COD.
kolik z nich u tý šedi vydrželo
Hrál jsem na PS3 a je to nehorázná nuda tak jako všechno od bungie.
Zítra dostanu pod stromeček Destiny s PS4,tak taky bude o jednoho hráče víc :D
Grutuluju , nehraju taky nic jinyho.
Taky občas Destiny hraju ale neni to tak dobré jak jsme myslel. Hrál jsem par raidu. Team deatmatch A
a nějak jsem do toho nepřišel. Svatej multiplayer v The Last of Us.
13 milionů hráčů a já si zahrál jen demo, ach jo :/ snad se brzy dočkám taky, páč je to fakt super [s14]
Solidní čísla :D Je pravda, ze hra utváří závislost u hráče jako každé správně MMO :D Koho to nechytne, tak jde hned pryč a koho to chytne, tak v podstatě nehrají nic jinyho (už mi tady leží 3 nerozbalene hry). A když člověk ještě najde správnou partu lidi, tak už ani ten MMO stereotyp nevnímá. Přesně díky takové suprove parte lidi jsem byl v jednom z tech týmu kdo přešli Crotas End.