Konzolista.cz

Destiny ukazuje PlayStation exkluzivní misi

novinkačtvrtek 4. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny ukazuje PlayStation exkluzivní misi
Tento týden jsme vám už představili exkluzivní multiplayerovou mapu pro akční hru Destiny, která bude po dobu jednoho roku dostupná pouze na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 3. Dnes vývojáři z Bungie se Sony vydali nové video, které tentokrát ukazuje exkluzivní kooperativní misi Dust Palace, zasazená na zdánlivě opuštěný pouštní palác na planetě Mars, ale jak brzy zjistíte, vše je jinak. Na představující video se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Padre

Mit tak neomezene casu a penez na hrani,to by pane bylo..takhle jsem jeste nedohral ani killzone, ani trial a jeste navic se musim rozhodnout mezi diablem a destiny :( :( :(

Banan

Stereotypní to je, ale to Diablo III také a jak se to hraje dobře. Nicméně je to žrout času a kdo nechce u hry trávit hodiny denně, tak ať to raději nezkouší, jinak tomu propadne a po měsíci (měsícech) si bude říkat: Škoda takového času pouze u jedné hry."

Lubosek Rumcajs
👍1

Oskliva blbost :-D

IzzyImmortal

HonZyczech: Jsem se jako asociál narodil, za to nemůžu... :D Tak já počkám, zkusím to podojit, co to půjde a když zjistím, že bez raidů nemůžu žít, tak si příjdu pro odpuštění... :D

IzzyImmortal

HonZyczech: btw, jak jde nábor? Jsem tak přemýšlel... Tam u vás to je samej Wowkař a MMO hráč a kamarádšoft... Co takhle spíš sólo hráč, kterého nezajímá ani tak MMO, jako spíš PVP. Někdo s letitými zkušenostmi z Halo a kvalitní muškou, který potřebuje klan čistě ze sobeckých důvodů na Raidy... :D Takové berete taky? [s4]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

NEMUŽU SE DOČKAT!! [s7]

Ezee
Ezee #Alcaross
👍2

Nemůžu si pomoct, ale po zhlédnutí "x" videí se trochu bojím stereotypnosti..i když sám doufám, že tomu tak nebude.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎5
👍1

Prachsprostá kopie Borderlands a nic víc. Mínuskujte jak chcete, ale je to pravda.

Offon
Offon #Close it.

Kdo má Bungie účet ( link ) může se přihlásit a zadate tenhle kod (7F9-767-F74) pro odemknutí nějakýho unikátního loga. [s1]

IzzyImmortal

Nemůžu se dočkat. Až si dám speciální look pro Ghosta ze své Ghost edice, tak teprve potom budu šťastný člověk... :D

Související články

Nejčtenější články