Destiny ukazuje PlayStation exkluzivní misi

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (10)
Mit tak neomezene casu a penez na hrani,to by pane bylo..takhle jsem jeste nedohral ani killzone, ani trial a jeste navic se musim rozhodnout mezi diablem a destiny :( :( :(
Stereotypní to je, ale to Diablo III také a jak se to hraje dobře. Nicméně je to žrout času a kdo nechce u hry trávit hodiny denně, tak ať to raději nezkouší, jinak tomu propadne a po měsíci (měsícech) si bude říkat: Škoda takového času pouze u jedné hry."
Oskliva blbost :-D
HonZyczech: Jsem se jako asociál narodil, za to nemůžu... :D Tak já počkám, zkusím to podojit, co to půjde a když zjistím, že bez raidů nemůžu žít, tak si příjdu pro odpuštění... :D
HonZyczech: btw, jak jde nábor? Jsem tak přemýšlel... Tam u vás to je samej Wowkař a MMO hráč a kamarádšoft... Co takhle spíš sólo hráč, kterého nezajímá ani tak MMO, jako spíš PVP. Někdo s letitými zkušenostmi z Halo a kvalitní muškou, který potřebuje klan čistě ze sobeckých důvodů na Raidy... :D Takové berete taky? [s4]
NEMUŽU SE DOČKAT!! [s7]
Nemůžu si pomoct, ale po zhlédnutí "x" videí se trochu bojím stereotypnosti..i když sám doufám, že tomu tak nebude.
Prachsprostá kopie Borderlands a nic víc. Mínuskujte jak chcete, ale je to pravda.
Kdo má Bungie účet ( link ) může se přihlásit a zadate tenhle kod (7F9-767-F74) pro odemknutí nějakýho unikátního loga. [s1]
Nemůžu se dočkat. Až si dám speciální look pro Ghosta ze své Ghost edice, tak teprve potom budu šťastný člověk... :D