Destiny se dočkalo nového menšího updatu
novinka•středa 17. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (13)
Radegast rucnik [s6] tvuj Guardian toho asi moc nepokali co??[s6]
Ok uz mi to slape dik za rady,kdyby jsi chtel zahrat tak muj nick je stejnej coklo.Na banner ted kaslu.Ma prakticky horsi brneni nez obchodnici.
coklo:to je ono,mas nastaveny hadr od dead orbit a proto ti jde reputace od vanguarda na DO.musis si nasadit nejaky rucnik co neni frakce.
1.bud ti vypadne z engramu,nebo si kup u cryptarcha (druhy z leva,ja porad taham starou salu,ty obycejny veci jsou pekny link )
2.kup si u speakera za 25 svetel nejakou barevnou uterku [s6]
3.pokud mas dlc tak eris morn ti jednu da kdyz plnis mise (jde i koupit,rank2/4)
4.crucible handler ma taky,ale nevim jak ti pak pujde reputace ale v popisu neni zazna frakce
5.ted je dostupny iron banner,potrebujes rank4 link
(dost her laguje a porad stejny mapy,moc pekne se to nehraje,nastesti uz jsem pulka tretiho levelu a budu to mit z krku-rukavice i boty na huntera jsou proste paradni)
PS:commendation je na jedno pouziti,jako mince a ziskas to za kazdy vanguard/crucible level,teda od levelu 3.pekny vymysl,vazne [s15]
Mam dead orbit tam sem lvl 4 skoro
Jsem 28 a jak poznam neutral?
"bungie by melo byt vic stedrejsi" - Bohužel, pláčeš u špatného hrobu. O tomhle nerozhoduje Bungie, ale Activision.
coklo:nemas nastavenou nejakou frakci? (dead orbit,fwc,nm) pokud si u nich koupis za opasek,ja tomu rikam ručník tak vanguard bounty pridavaji reputaci k frakci,musis si vzit neco neutralniho.tohle funguje jen u vangurda,crucible bounty je jen na crucible
edit:jaky si level,nevim jak reputace ale MARKS slo az od nejakyho levelu (18) pokud se dobre pamatuju
Dotaz:jsem titan plnim vanguard bounties,ale ty vanguard body se mi nepricitaji k tomu abych byl lvl 2 a mohl koupit lepsi veci u vangarda.Čím to?
Jedimfp: Hra byla day1 v limitce /obsahuje season pass/ za 2400kc. pomer cena/pres 110hod. zatim nahrano a 2x DLC - me prijde ok a tesim se co bude v druhem DLC.Myslim ze nahraju jeste xxx hodin porad me to bavi stejne jako v den kdy jsem to zasunul [s16] do ps4.
Montana:hra byla day1 1700,- a na psn je season za 948,- myslim ze i bez dlc se dostanes na level31,u vanguarga jsou hadry 33light.samozerejme ze to je dobra hra a hraju to furt,jen pomer cena/obsah je ubohy zert.bungie by melo byt vic stedrejsi
JEDImfp: Hra + DLC /Limitka/ se dala sehnat od 9.9. za 2400kc , s DLC u me prislo z 29lvl vylepseni na 30lvl a nove mise,Raid,striky co me mrzi je,ze nepridali novou planetu..jinak pohoda a hrat se to da porad...
Ono skor by to chcelo rozbehat nakupy cez SK store - DLC som kupil na US store, kde mam dlho ucet (v US som kupoval kedysi Vitu, bola s rocnym Pluskom a nejako som pri tom uz zostal). US DLC ale nie je kompatibilny s EU hrou, pohoda, support SONY refundoval peniaze spat na ucet, ale spravit nakup na novo spustenom SK store je nemozne - slovensku VISA kartu to nevie zvalidovat aj ked sedi adresa a vsetko, support sa odmlcal, kupony na nas store v predaji este nikde nie su... no parada, tlieskam SONY, toto sa fakt nepodarilo - mame store na ktorom sa neda nakupovat a support na nas dlabe... V tomto ma MS skutocne hodne na vrch - support bez problemov, moznost migrovat ucty, ...
destiny je paradni ale zaroven me bungie pekne ser*.vydanim dlc mam akorat tunu prace navic.veskery hadry a zbrane tunit ZNOVU.novy obleceni na huntera u vanguarda je pekny hnus (no a ty helmy na titana)takze musim hrat zase iron banner,30light je malo.zase tydeni OPRUZ abych si mohl nechat stejny hadry ktery uz jsem si jednou vydrel a byl aspon level 31.za 950,- jsem dostal dve mise,strike 2x o nicem,JEDNU ZBRAN (fusion) a tunu prace o h*vne.hned prvni tyden nightfall na tricet,by me zajimalo kdo to dal,ne kazdy mel tricet level.pekny veci jsou v raidu ale ne kazdy si muze raid zahrat.asi 3x jsem dokoncil ten prvni raid ale je to dost tezky sehnat lidi a ve stejny cas,proste nemozny (pro me).chci ty zbrane co jsem si koupil v dlc a ne upgradovat ty co uz mam!tohle je od bungie pekna zlodejina protoze ta hra (s dlc) vyjde na cca 2700,- a obsah je maly porad!
PS:ta rotace stejnych map zasebou v iron banneru porad neni opravena,vazne lahudka hrat jednu mapu i treba 3x,lagy jsem taky parkart zazil.rejzujou z ty hry tezky prachy ale videt to neni nikde