Destiny s rozpočtem 500 milionů dolarů
novinka•úterý 6. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (14)
Tak takovy rozpocet bych chtel mit v kapse.[s14]
Jak praví budhismus, každý extrém vyvolá pouze protiextrém. Takže pokud si s tímto Bungie natluče hubu, každej se bude bát dělat velký projekty a následně to pak sklouzne k opaku, k nízkonákladovým hrám. ZLATÝ STŘED. Dobrá hra nepotřebuje tak masivní marketing, od čeho jsou výstavy E3 či bezplatné sociální aplikace. Dobré AAA hře by mělo stačit cca 20-50 mil $, s odhadovaným prodejem 1 mil kusů, aby se vývoj zaplatil.
500 mega ....
Kecaj....
Jen chtej vzbudit dojem exkluzivity. ...
Lidi si pak řeknou za ty prachy to musi byt pecka a koupí to.
Tak tady už můžou konkurovat jen rozpočty českých dálnic :)
Hm bude zelezet na natom ci to nebude priemerna hra ak ano tak tolko nepredaju mislm ze to trochu ztim rozpoctom prenhnali lebo aj zmalim rozpoctom sa daju robyt dobre hry co mozem dufat ze sa imto vrati ak nie tak neviem co sa stane potom.
Pobi: já si nějak nestěžuju na to že není co hrát. Na hraní mám stejně max 10 hodin týdně. Na x360 mám více jak 100 her a na ps4 +- 3 a pár indie her. Malej mě sežere všecken volný čas.
150mil stál vývoj a 350mil bude na reklamu[s6] aby potom nemuseli zakopávat blůreje do země jako Atari kártridže[s6]
ale vážně, jsem na tu slávu zvědav, videa nebyly špatný, takový barevný a veselý. na druhou stranu, z historie a zkušenosti, vím, že takto přehnaná očekávání většinou nebyla naplněna a pýcha nakonec předcházela pád...
pistrson: Nevím, jestlis to byl ty, ale dost lidí tu nadává na "Indie" konzole a když pak vznikne velkorozpočtová hra, tak tu čtu "měli to dát na nemocný děti".....
500 milionu?to budou krabicky k teto hre ze zlata?
ne vazne tohle se jim nemuze vratit,natoz aby na tom vydelali.
Hra to nemus bejt špatná. Ale 500 mil $ je psycho. Co takhle dát raději něco na nemocné děti? Udělali by líp, za chvíli si na tuto hru nikdo nevzpomene.
500 milionu rozpocet a konecny vysledek naproste fiasko 5/10,hra bude za tri dny po vydani slevnena na polovinu a Kottick bude svou hru prodavat ve stanku na Staromaku hned vedle pecenych klobas.Tot ma vize budoucnosti teto hry.Co na to rikate?[s6]
Vypada to zatim zajimave, ale chci videt vic, tohle, co zatim ukazali, me nepresvedčilo a koupi tehle hry, proste chci videt vic [s14]
Majsta ty ses vul
Nové CoD prodá cca 20 mil kopií , tak si to můžou dovolit :)..