Destiny je oficiálně v prodeji, staňte se legendou

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (68)
cocoflowa: právě si ukázal svoji inteligenci - poradím ti 2 věci:
1, buď změň doktora
2, nebo změn prášky
Pro všechny normální na tomot webu: Včera 3hodiny Destiny XONE - PECKA !! Vše běželo jak mělo, s klukama pořádný FIRETEAM, perfektní COOP + PvP sranda moc !! Věřím, že kluci na PS4 si to užili stejně !! Za mě zatím super [s6]
Ještě, že jsem se nenechal ovlivnit hejteram, jak tady na na konzolistovi, tak i na zahraničních serverech a nezrušil objednávku PS4 White s Destiny. Betu jsem předtím nehrál a víceméně nejsem velkým příznivcem online hraní, ale zatím jsem ze hry nadšenej. Hratelnost, grafika, zvuk, hudba, všechno vyšperkovaný. Snad to tak bude pokračovat.
Tedy pro toho kdo váhá, stejně jako já, tak nedejte na druhé a vyzkoušejte si to sami. Já koupě nelituji.
[s7]Destiny[s7] Moon, level THE SWORD OF CROTA dostanete meč a sekačka jak sa patrí... dovi čau pa hra[s7]
Už jsem na netu viděl novinku o sravnání PS4/ONE. Očekávám to tady zítra nebo dneska večer. To zas bude,,,,,,[s16][s16]
Vylozeny hovnomety gorerated a cocoflowa ignorujte. Nenechte si kazit naladu vocasama co to nikdy nehrali. Kdo chce hraje, kdo nechce at de vo dum dal pripadne ho hazlu kam patri :)
Jjj Limitka doma a jde se na to tak ve svete Destiny :)
Vidiš, taky se ozveš hned když to někdo udělá u vás. S tím rozdílem, že já hrál původní PS3 verzi a verze pro PS4 nemá žádnou jinou hodnotu než mnou ohodnocenej původní díl. Což na rozdíl od někoho kdo hodnotil Destiny nejdřív hodnocením, pak svojí domněnkou a ani jí nehrál je trošku něco jinýho. Objektivně jsem zhodnotil původní hru
Beta měla vesměs samé nadšené reakce, tak bych se dost divil kdyby plná hra byla fail. Uživatelské hodnocení na Metalcritic je ale fakt dost zarážející.
Spratekk_CZ:"Ale to tady zkrátka neplatí. Stačí hru nehrát a dát jí 1/10 jenom proto, že jí někdo nechápe, nebo to není jeho žánr."
Poučuješ tu ostatní o absurditě hodnocení 1/10, ale sám jsi ho v klídku loupnul k The Last of Us Remastered[s1]
Metal: a jaký level po této době? jak hodnotíš velikost mapy/světa? Díky
3 hodky za mnou a je to kralovska zabavaa! :b)
zcela otevrene,rict o MMO po par hodinach nebo tomu dat recenzi po par hodinach muze opravdu jen ocas,vsichni co uz nejake mmo hrali vedi o co jde a co chci rict ,tem ostatnim to nema smysl vysvetlovat ,at si zijou ve sve iluzi ,o to vic od lidi co se mazlej s plysakama co maj velke oci a od tech co to hrali tak max 2hodiny
Asi bych víc věřil tomu, že budou plný bazary bílejch PS4 než Destiny pro PS4....
Destiny hraju a zatim pecka! Jedu na xone, plynulost, grafika, hratelnost vše paráda! Takový Halo, co se hraje jako codko[s16]
Na Gorerateda se vyserte, to je normální buřič![s15]
Řídit se podle recenzí? rly :D tak to ne [s6]
Vyjádření názoru těch, co hru nikdy nezapnuli ani je hate. Hrát objektivně hru MMO žánru víc jak půl hodiny ... aspoň 7-14 dní a pak udělat názor je objektivní názor. Stejný jako u Diablo. Kdo to nehrál víc jak 3-5dní pořád, tak nikdy nepochopil co na tý trojce všichni vidí....
Ale to tady zkrátka neplatí. Stačí hru nehrát a dát jí 1/10 jenom proto, že jí někdo nechápe, nebo to není jeho žánr. Nebo v případě MjollniRa, aby postavy neměly oči přes celou hlavu a hubu od uchak uchu
Já už jsem legenda. Nepotřebuju k tomu hru.
Každopádně jsem zvědavej na recenze. A určitě né na ty Day One.
[s7]Destiny[s7] Halo[s7]PS4[s7]
BoromirCZE : to je z te francouzske recenze.treba v ostatnich recenzich bude hodnoceni vyssi.
Jarek: chlapče si hodně mimo :D
6/10 lagy pri hrani, zla optimalizace, absence lokalniho splitscreenu, slaby pribeh, slabe a malo rozdelene tridy a opakujici se architektura na kazde planete.
tady je to samej hejt většina jste to ani nehráli a umíte jenom pomlouvat !!! jinak jak říká honza hodnotit hru po jednom dni je totální kravina ještě to ani den neběží jen pár hodin!! beta byla úžasná hru už mám doma tak se těším jak budu mít čas si zahrát!! a komu se ta hra nelíbí ať ji nehraje nikomu to přece nikdo nenutí s pistolí u hlavy!! i kdyby to mělo 1/10 tak je mi to úplně u prdele pokud se najde někdo skym budu moci hrát a o to strach nemám ;)
MjollniR: jak dlouho si to hrál? Ono to je jedno, Nechápu proč teda lezeš k diskusi o Destiny :)
MjollniR : Je vidět že názor ostatních je pro tebe lepší než si udělat vlastní... kdo je tady ovečka. Po určitých zkušenostech na recenze nedávám !!
Kachlo v brzke dobe hodi novinku o kvalite Destiny ... Jinak ja jsem taky ovce a davam 10/10 [s6] a muze te delat treba stojky na usich ...[s6]
6/10 koment roku fakt pecka [s6][s6][s6][s6][s16][s16][s16] Tady je fakt lepsi nechodit - clovek by se pozvracel ...
Jak to tak sleduju tak se tu zas slezla pekna banda pakonu ... Kdyz se vam Destiny nezamlouva tak tu hru nekupuj te hovada ... !!! Pro vsechny ostatni preju prijemne zazitky u hry - za me ? Legenda prichazi Destiny [s7][s7][s7]
pro radkasucheho,pokud jsi hral nekdy nejake mmo ,tak vis ,ze po urcitem lvl se ti otevrou ruzne moznosti,tak asi proto rikaji po 20 lvl ,me se hra libi a jsem zani rad,pokud jako ze jsem nekde cetl ze jo ,se oni buidou starat a rozsirovat ji tak aleluja,mam rad vesmir a rad si zastrilim s kamosem,pokud se to nekomu zda jako opakovani toho sameho ,tak ano ,ale zde jako u jinych mmo zalezi opravdu hlavne na komunite,takze pro vsechnz co je to zaujalo prijemnou parbu a hodne super momentu s prateli ,pro ostatni ...nechodte do zadne mmo...teor. jsou si jedna jako druha[s14]
na to řeknu jen jedno: potrefená husa nejvíc kejhá [s4]
Kdyby to stálo za hovno, neměla by hra přes 180 různejch ocenění...