Konzolista.cz

Destiny je oficiálně v prodeji, staňte se legendou

novinkaúterý 9. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny je oficiálně v prodeji, staňte se legendou
Na dnešní den čekaly miliony hráčů po celém světě. Po dlouhém čekání vyšla akční MMO hra Destiny od studia Bungie (série Halo) a Activisionu, která má stavět na propracovaném světě a návykové kooperativní i konkurenční hratelnosti, a samozřejmě lahodícím audiovizuálním zpracování. Nyní studio Bungie oznámilo, že servery jsou v Evropě online, takže si každý může hru zapnout, ať už ji má skrze digitální distribuci nebo klasicky diskovou cestou, a následně se stát legendou. Naší recenzi můžete očekávat v následujících dnech po kompletním otestování, ale nebudeme spěchat, abychom vám mohli hru co nejlépe zhodnotit. Studio Bungie dnes rovněž vydalo varování, aby hráči nedali na první recenze, které se mohou dnes objevit, protože pravá zábava začíná až s dalšími hráči, a hlavně po dvacátém levelu, kterého prostě po několika hodinách není možné dosáhnout.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (68)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

cocoflowa: právě si ukázal svoji inteligenci - poradím ti 2 věci:

1, buď změň doktora

2, nebo změn prášky

Pro všechny normální na tomot webu: Včera 3hodiny Destiny XONE - PECKA !! Vše běželo jak mělo, s klukama pořádný FIRETEAM, perfektní COOP + PvP sranda moc !! Věřím, že kluci na PS4 si to užili stejně !! Za mě zatím super [s6]

Yaromil
👍1

Ještě, že jsem se nenechal ovlivnit hejteram, jak tady na na konzolistovi, tak i na zahraničních serverech a nezrušil objednávku PS4 White s Destiny. Betu jsem předtím nehrál a víceméně nejsem velkým příznivcem online hraní, ale zatím jsem ze hry nadšenej. Hratelnost, grafika, zvuk, hudba, všechno vyšperkovaný. Snad to tak bude pokračovat.

Tedy pro toho kdo váhá, stejně jako já, tak nedejte na druhé a vyzkoušejte si to sami. Já koupě nelituji.

mmmacko37

[s7]Destiny[s7] Moon, level THE SWORD OF CROTA dostanete meč a sekačka jak sa patrí... dovi čau pa hra[s7]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Už jsem na netu viděl novinku o sravnání PS4/ONE. Očekávám to tady zítra nebo dneska večer. To zas bude,,,,,,[s16][s16]

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👍2

Vylozeny hovnomety gorerated a cocoflowa ignorujte. Nenechte si kazit naladu vocasama co to nikdy nehrali. Kdo chce hraje, kdo nechce at de vo dum dal pripadne ho hazlu kam patri :)

smrtijed1
👍2

Jjj Limitka doma a jde se na to tak ve svete Destiny :)

Spratekk_CZ
👎3
👍1

Vidiš, taky se ozveš hned když to někdo udělá u vás. S tím rozdílem, že já hrál původní PS3 verzi a verze pro PS4 nemá žádnou jinou hodnotu než mnou ohodnocenej původní díl. Což na rozdíl od někoho kdo hodnotil Destiny nejdřív hodnocením, pak svojí domněnkou a ani jí nehrál je trošku něco jinýho. Objektivně jsem zhodnotil původní hru

Pan T
Pan T #Drifter
👍1

Beta měla vesměs samé nadšené reakce, tak bych se dost divil kdyby plná hra byla fail. Uživatelské hodnocení na Metalcritic je ale fakt dost zarážející.

NinJuice
NinJuice #synthwave
👍5

Spratekk_CZ:"Ale to tady zkrátka neplatí. Stačí hru nehrát a dát jí 1/10 jenom proto, že jí někdo nechápe, nebo to není jeho žánr."

Poučuješ tu ostatní o absurditě hodnocení 1/10, ale sám jsi ho v klídku loupnul k The Last of Us Remastered[s1]

Michael_LFC_8

Metal: a jaký level po této době? jak hodnotíš velikost mapy/světa? Díky

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👍2

3 hodky za mnou a je to kralovska zabavaa! :b)

kaktusak_cz
👍3

zcela otevrene,rict o MMO po par hodinach nebo tomu dat recenzi po par hodinach muze opravdu jen ocas,vsichni co uz nejake mmo hrali vedi o co jde a co chci rict ,tem ostatnim to nema smysl vysvetlovat ,at si zijou ve sve iluzi ,o to vic od lidi co se mazlej s plysakama co maj velke oci a od tech co to hrali tak max 2hodiny

Spratekk_CZ
👍1
👎1

Asi bych víc věřil tomu, že budou plný bazary bílejch PS4 než Destiny pro PS4....

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍4

Destiny hraju a zatim pecka! Jedu na xone, plynulost, grafika, hratelnost vše paráda! Takový Halo, co se hraje jako codko[s16]

Na Gorerateda se vyserte, to je normální buřič![s15]

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2

Řídit se podle recenzí? rly :D tak to ne [s6]

Spratekk_CZ
👍6
👎1

Vyjádření názoru těch, co hru nikdy nezapnuli ani je hate. Hrát objektivně hru MMO žánru víc jak půl hodiny ... aspoň 7-14 dní a pak udělat názor je objektivní názor. Stejný jako u Diablo. Kdo to nehrál víc jak 3-5dní pořád, tak nikdy nepochopil co na tý trojce všichni vidí....

Ale to tady zkrátka neplatí. Stačí hru nehrát a dát jí 1/10 jenom proto, že jí někdo nechápe, nebo to není jeho žánr. Nebo v případě MjollniRa, aby postavy neměly oči přes celou hlavu a hubu od uchak uchu

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍3

Já už jsem legenda. Nepotřebuju k tomu hru.

Každopádně jsem zvědavej na recenze. A určitě né na ty Day One.

mmmacko37
👍1

[s7]Destiny[s7] Halo[s7]PS4[s7]

Jarek

BoromirCZE : to je z te francouzske recenze.treba v ostatnich recenzich bude hodnoceni vyssi.

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍2

Jarek: chlapče si hodně mimo :D

Jarek
👍1

6/10 lagy pri hrani, zla optimalizace, absence lokalniho splitscreenu, slaby pribeh, slabe a malo rozdelene tridy a opakujici se architektura na kazde planete.

jarda85
jarda85 #PS4

tady je to samej hejt většina jste to ani nehráli a umíte jenom pomlouvat !!! jinak jak říká honza hodnotit hru po jednom dni je totální kravina ještě to ani den neběží jen pár hodin!! beta byla úžasná hru už mám doma tak se těším jak budu mít čas si zahrát!! a komu se ta hra nelíbí ať ji nehraje nikomu to přece nikdo nenutí s pistolí u hlavy!! i kdyby to mělo 1/10 tak je mi to úplně u prdele pokud se najde někdo skym budu moci hrát a o to strach nemám ;)

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍1

MjollniR: jak dlouho si to hrál? Ono to je jedno, Nechápu proč teda lezeš k diskusi o Destiny :)

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍1

MjollniR : Je vidět že názor ostatních je pro tebe lepší než si udělat vlastní... kdo je tady ovečka. Po určitých zkušenostech na recenze nedávám !!

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

Kachlo v brzke dobe hodi novinku o kvalite Destiny ... Jinak ja jsem taky ovce a davam 10/10 [s6] a muze te delat treba stojky na usich ...[s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

6/10 koment roku fakt pecka [s6][s6][s6][s6][s16][s16][s16] Tady je fakt lepsi nechodit - clovek by se pozvracel ...

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

Jak to tak sleduju tak se tu zas slezla pekna banda pakonu ... Kdyz se vam Destiny nezamlouva tak tu hru nekupuj te hovada ... !!! Pro vsechny ostatni preju prijemne zazitky u hry - za me ? Legenda prichazi Destiny [s7][s7][s7]

kaktusak_cz
👍3

pro radkasucheho,pokud jsi hral nekdy nejake mmo ,tak vis ,ze po urcitem lvl se ti otevrou ruzne moznosti,tak asi proto rikaji po 20 lvl ,me se hra libi a jsem zani rad,pokud jako ze jsem nekde cetl ze jo ,se oni buidou starat a rozsirovat ji tak aleluja,mam rad vesmir a rad si zastrilim s kamosem,pokud se to nekomu zda jako opakovani toho sameho ,tak ano ,ale zde jako u jinych mmo zalezi opravdu hlavne na komunite,takze pro vsechnz co je to zaujalo prijemnou parbu a hodne super momentu s prateli ,pro ostatni ...nechodte do zadne mmo...teor. jsou si jedna jako druha[s14]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

na to řeknu jen jedno: potrefená husa nejvíc kejhá [s4]

Spratekk_CZ
👍1

Kdyby to stálo za hovno, neměla by hra přes 180 různejch ocenění...

Související články

Nejčtenější články