Konzolista.cz

Destiny hrálo už 9.5 milionu hráčů

novinkastředa 5. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny hrálo už 9.5 milionu hráčů
Akční hra Destiny studia Bungie byla hodně očekávanou událostí letošního roku, čemuž odpovídala i velká reklamní kampaň. Ačkoliv nakonec neměla tak skvělé známky v recenzích, hráčům se líbí. Dnes Activision oznámil, že hru už od startu hrálo 9.5 milionu hráčů napříč všemi platformami, kteří si registrovali postavu. Neznamená to, že se přesně tolik prodalo kopií, ale číslo se určitě moc lišit nebude, takže jde jednoznačně o úspěch, zvláště když Destiny je zcela novou značkou. Už začátkem prosince vyjde první velké rozšíření The Dark Below.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

Patrim mezi ne hru si uzivam i po 80hod. hrani,tesim se na obe DLC a i na Destiny 2

neky
neky #BF rulezzz

a co jinyho maj hrat????!!

JEDImfp

je to pecka,zacatek je sice o nicem ale pak do toho spadnete na plny uvazek.raid a nightfall je nejlepsi.tri postavy kazdy den a diky destiny usetrim za dalsi hry protoze na nic jinyho proste neni cas :-).super hra cca od lvl.26

Související články

Nejčtenější články