Konzolista.cz

Destiny - Gameplay Trailer: Mars

novinkapátek 15. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny - Gameplay Trailer: Mars
V akční hře Destiny od studia Bungie budeme moci navštívit spoustu lokací a dokonce i několik planet, na kterých budou nejen zajímavá místa k prozkoumání, ale také nejrůznější nepřátelé. Jednou z planet, na kterou se dostaneme, je pouštní Mars, na který se zaměřuje dnešní trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Hra Destiny vyjde už za měsíc pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Můžete si ji objednat s pěkným tričkem - http://www.xzone.cz/destiny.php3?a_aid=11051105 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

luxus Day 1 s limitkou

426kahemi

Ty voe, to vypadá naprosto kulervoucně!! A hlavně díky povedené betě vím že se to i skvěle bude hrát! :)

Spratekk_CZ

Nemůžeš brát exkluzivitu a multiplatformu stejně. Podle mě to bude srovnatelná hra. Halo i Destiny bude legenda ještě za 20-30 let

risix
👎2
👍1

Právě že to dítě předčí rodiče ..

Spratekk_CZ

risix: ano, protože tohle je dítě Halo...

V každým případě tomuhle přeju jen to nejlepší. Je mi jedno kdo Bungie přeplácim víc, ale tuhle hru prostě vidim jako velkou pecku a je mi fuk která verze prodá víc. Všem to dá stejně zábavy

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2
👎1

Mars - pekny ...Tesim se na kazdou lokaci - Mesic v bete byl taky luxus ... Jeste vydrzet ,ale uz se to krati [s6]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

Nádhera! Beta mě neskutečně bavila! :) [s16]

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336

Day one aj s season passom :-D[s16]

gumos22
gumos22 #Učitelskej

Heymi: Dá se pořídit za 99Kč, mrkni na stránky JRC.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Bungie má planety a vesmír v malíku.... Těším se,ale day 1 neberu,protože šětřím na moje oblíbenější žánry....The Evil Within,Project Cars a Drive Club. Tohle bych viděl tak na vánoce [s6] Ale super hra,beta mě dost vtáhla a bavila.

risix
👍5
👎1

Když to tak vidím , bude ještě někdo stát o Halo ?

M-HoriS
M-HoriS #H-o-r-i-S
👍4

Parádička [s14]

Související články

Nejčtenější články